Dobrodošli > Pitanja, predlozi i kritike na rad MegaSrbija.com

Pitanje za moderatore i administratore foruma

(1/1)

markul78:
Moze li se znati zasto su sve e-knjige koje sam do sada trazio na ovom forumu na hrvatskom jeziku? Zove li se ovaj forum MegaSRBIJA ili MegaHrvatska? Da sam hteo knjige na hrvatskom isao bih na hrvatske forume

Edit shadow: Pravilnik foruma ne dozvoljava linkove ka trećim sajtovima

109:
Prijatelju, ako si slučajno tu oko četrdesetak godina, našta ti nick navodi, onda bi trebalo da ti je svejedno, odn. trebalo bi da se podjednako snalaziš i sa hrvatskim i sa srpskim, i sa  latinicom i sa ćirilicom...A ako želiš "politiku" i sl., verujem da ima odgovarajućih "političkih" mesta/foruma, a ovde nije mesto za slična mudrovanja.

BingoZR™:
Apsolutno se slažem.Ovo je warez forum,a ne mesto za političke ili religijske rasprave.Ko je onomad u školi učio Srpsko/Hrvatski jezik,taj i ne postavlja ovakva pitanja.Tema se zaključava,kao i sve novonastale teme ovakve vrste.

Agata:
Moj predlog za ovako neprimerenu konstataciju:

Lepo skineš knjigu, pa ako je na jeziku tebi nepoznatom, a ti lepo zamoli ili, još bolje plati, pa da ti istu knjigu prevedu na tebi poznati jezik.

Na ovom forumu nikada politike, ni u tragovima, nije bilo pa neće ni sada. Predlog, zaobiđi nas i produži dalje.

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju