Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Kritika na rad moderatora

Autor (Pročitano 526 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kritika na rad moderatora
« poslato: 16 April 2019, 23:36:52 »

Na mreži marko378

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 152
  • -Pohvaljen: 43
  • Član u razvoju
  • 17
Zelim da iznesem niz kritika na rad moderatora Nislija30 u temi iGO NextGen - SKOCKANE VERZIJE, Android.
Meni je obrisan post bez ikakvog upozorenja, zadnji put jer se njemu licno ne svidja sto ne razume o cemu ljudi pisu. Bilo je i ranijih kritika na njegovo ponasanje na istoj temi jer tretira clanove kao glupave ako ne znaju nesto da urade i njegovi odgovori su dosta ostri i nisu na nivou,treba imati razumevanja ima tu i mladih i starih i nisu svi rodjeni za kompjuterom pa znaju da iz prve urade neku instalaciju ili podesavanje. Nazalost obrisao je sve svoje lose postove i moje odgovore i nema tragova u temi, predzadnji put je obrisao i njegov i moj post jer je nesto pogresio a malopre moj post koji sam pisao pola sata jer se njemu ne svidja sto ima problem koji on ne razume i dosadnu mu je da cita dok drugi clanovi rado pomognu i shvataju sta je problematika. Poblem ostaje neresen nemam vise volje da pisem. Moze se pogledati u temi o cemu se radi.
Ako je moderator ne znaci da je savrsen za taj posao i bezgresan i da samo mi clanovi gresimo.

Odg: Kritika na rad moderatora
« Odgovor #1 poslato: 17 April 2019, 17:49:28 »

Na mreži marko378

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 152
  • -Pohvaljen: 43
  • Član u razvoju
  • 17
Ponovo mi je obrisao sve postove molim lepo ostale moderatore da postave nekoga na njegovo mesto ko zna šta radi hvala unapred.

Odg: Kritika na rad moderatora
« Odgovor #2 poslato: 17 April 2019, 18:30:47 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5298
  • -Pohvaljen: 466601
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 14899
  • pazi kako hodaš, koračaš po mojim snovima
Marko378, nisam ti odgovorila na pp jer si otvorio temu na mestu koje je predviđeno za to, i evo sada odgovaram.

Kao stručnjak ti ne mogu odgovoriti jer se ne razumem uopšte u tu materiju, a samim tim ni u to šta šta se postavlja. Ali ti zato mogu odgovoriti kao Root Admin.
Svaki podforum ima svoje moderatore-urednike. Svi moderatori-urednici su vrsni poznavaoci tematike sa kojom se bave i svi su predani svom poslu. Takođe svim moderatorima-urednicima je dato da uređuju svoj deo onako kako misle da je najbolje, i nema mešanja u njihove poslove. Naravno, postoje osnovna pravila foruma, kako za postavljanje isto tako i za ponašanje. Ova pravila za ponašanje su važeća za sve članove na forumu, bez obzira da li je urednik, global mod ili root ili običan član. Svi se moramo pridržavati tih pravila. A pravila za postavljanje su napisana za one koji postavljaju materijale na forum, da bi ostali članovi mogli imati koristi od njihovih postavki.

Podforum     Mobilni telefoni, Tableti, PDA, PNA uređaji, Pocket PC, iGO je naspecifičnija oblast na Megi. Ljudi koji rade u tom delu su izuzetni poznavaoci oblasti sa kojima se bave i zato niko od Root Admina se ne meša u njihov posao. Oni su dovoljno odgovorni da znaju šta postavljaju i da objasne to što su postavili, a ruke su im odrešene da koordinišu rad i svaku diskusiju vezanu za njihove postavke.

Dakle, što god se uradi u tom delu foruma Megasrbija.com od strane moderatora je urađeno s razlogom, a taj razlog se poštuje od strane drugih moderatora.

Da nije okružen budalama, pametan čovjek često ne bi znao što da misli.