Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Molim ako je moguće?

Autor (Pročitano 1059 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Molim ako je moguće?
« poslato: 11 Februar 2019, 11:04:31 »

Na mreži konza588

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 831
  • -Pohvaljen: 9
  • Član u razvoju
  • 7
Dragi moji, molim Vas ako ste u mogućnosti da baš ne koristite 1fichier.com jer je vreme čekanja stvarno dugo! Pozdrav unapred

Odg: Molim ako je moguće?
« Odgovor #1 poslato: 11 Februar 2019, 11:10:31 »

Na mreži pongo_skin_support

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 115
  • -Pohvaljen: 8029
  • Moderator foruma
  • Veteran
  • *
  • 552
1fichier.com ne brise sadrzaj zbog krsenja autorskih prava i jos mnogo mnogo toga, sta bi bila adekvatna alternativa?

« Odgovor #2 poslato: 11 Februar 2019, 11:13:22 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5560
  • -Pohvaljen: 487528
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 15133
  • pazi kako hodaš, koračaš po mojim snovima
Dragi naš

S obzirom da postavljači postavljaju na desetine i stotine postova, a iste te treba i održavati, a ti i ostali članovi, skinete, možda, jedan ili dva posta nedeljno, mi tebe molimo, kao i sve ostale članove, da imate razumevanja za postavljače, a takođe i strpljenja prilikom skidanja.

Mislim da svaki postavljač ima prava da bira hoster koji mu najviše odgovara, jer postavljač je taj koji mora voditi računa o svemu, a članovi samo da skinu ono što ih zanima, ali ne i da zakeraju i pronalaze mane svim hosterima.

Da nije okružen budalama, pametan čovjek često ne bi znao što da misli.

« Odgovor #3 poslato: 11 Februar 2019, 14:34:30 »

Na mreži konza588

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 831
  • -Pohvaljen: 9
  • Član u razvoju
  • 7
Hvala potpuno ste u pravu ali ako je moguće onda ok ako ne dobro i izvinite na mojim glupim zapažanjima.

« Odgovor #4 poslato: 11 Februar 2019, 15:20:44 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 796
  • -Pohvaljen: 35149
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5338
    • MegaSrbija
Pozdrav.Ne koristim taj hoster,ali kao i kod svakog drugog gde postoji određeno vremensko ograničenje između dva skidanja,pomaže promena IP adrese.Bar što se tiče korisnika ADSL interneta.Ko ima kablovsku ili wifi sa statičkom IP adresom,ta opcija nije nažalost moguća.
Svi moji fajlovi su arhivirani sa WinRAR 5.71, za raspakivanje preporučujem da koristite tu verziju-https://megasrbija.com/index.php?topic=342.30

« Odgovor #5 poslato: 05 Oktobar 2019, 21:48:04 »

Na mreži saleehoo

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 195
  • -Pohvaljen: 313
  • Aktivan član
  • 51
Dragi naš

S obzirom da postavljači postavljaju na desetine i stotine postova, a iste te treba i održavati, a ti i ostali članovi, skinete, možda, jedan ili dva posta nedeljno, mi tebe molimo, kao i sve ostale članove, da imate razumevanja za postavljače, a takođe i strpljenja prilikom skidanja.

Mislim da svaki postavljač ima prava da bira hoster koji mu najviše odgovara, jer postavljač je taj koji mora voditi računa o svemu, a članovi samo da skinu ono što ih zanima, ali ne i da zakeraju i pronalaze mane svim hosterima.
Meni 500MB skockanog iGO-a skine za minut.
Primedbe i sugestije na PP. Hvala!