Dobrodošli > Pitanja, predlozi i kritike na rad MegaSrbija.com

Molim ako je moguće?

(1/2) > >>

konza588:
Dragi moji, molim Vas ako ste u mogućnosti da baš ne koristite 1fichier.com jer je vreme čekanja stvarno dugo! Pozdrav unapred

pongo_skin_support:
1fichier.com ne brise sadrzaj zbog krsenja autorskih prava i jos mnogo mnogo toga, sta bi bila adekvatna alternativa?

Agata:
Dragi naš

S obzirom da postavljači postavljaju na desetine i stotine postova, a iste te treba i održavati, a ti i ostali članovi, skinete, možda, jedan ili dva posta nedeljno, mi tebe molimo, kao i sve ostale članove, da imate razumevanja za postavljače, a takođe i strpljenja prilikom skidanja.

Mislim da svaki postavljač ima prava da bira hoster koji mu najviše odgovara, jer postavljač je taj koji mora voditi računa o svemu, a članovi samo da skinu ono što ih zanima, ali ne i da zakeraju i pronalaze mane svim hosterima.

konza588:
Hvala potpuno ste u pravu ali ako je moguće onda ok ako ne dobro i izvinite na mojim glupim zapažanjima.

BingoZR™:
Pozdrav.Ne koristim taj hoster,ali kao i kod svakog drugog gde postoji određeno vremensko ograničenje između dva skidanja,pomaže promena IP adrese.Bar što se tiče korisnika ADSL interneta.Ko ima kablovsku ili wifi sa statičkom IP adresom,ta opcija nije nažalost moguća.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju