Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O    D O S L I    ! ! !

Shakti Gawain - Kreativna vizualizacija

Autor (Pročitano 132 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

« poslato: 08 Januar 2019, 08:44:17 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 3202
  • -Pohvaljen: 374509
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 13936

"Kreativna vizualizacija" je prva knjiga koju sam kupila, još dok je bila u starom povezu, pre mnogo godina. Tragajući za jednostavnim odgovorima kako da suočimo naše duhovno i fizičko biće, šta praktično da radimo da bi promenili svoje živote, kontakte sa drugim ljudima, kako da zamišljamo i uživamo u onome što želimo da nam se desi ( a već je na putu da nam se desi), konačno, kako da relaksiramo sebe da bi otvorili svoj um...sve to mi je pružila ova predivna knjiga, pre mnogo godina. Posle rada na sebi, nastavivši da čitam knjige koje su kod nas prevedene, uključila sam i sve ostale "pozitivce" (kako ih ja zovem), kao što je Louise Hay...Tu ću stati sa nabrajanjem, jer se, odjednom, otvorio čitav spisak pozitivnih ljudi, koji tragaju (i nude) rešenje problema radom na svom duhovnom biću.Hvala Shakti. Ona je, ipak, bila prva. Knjiga koju je napisala, jednostavna je i dostupna svakom čoveku, bilo koje dobi, koji traga za načinom koji će mu pomoći da dođe do odgovora ili rešenja.

pdf

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.