Download Area - Pored pretrage, koristite i spiskove > Mobilni telefoni, Tableti, PDA, PNA uređaji, Pocket PC, iGO

Aplikacije za blokiranje (skrivanje) Sms poruka, ne rade ?

(1/2) > >>

cropape:
Probao sam jedno 5-6 aplikacija za blokiranje (skrivanje) Sms poruka, ali svugdje isti problem, kojega neznam kako ga rješiti
Nakon instalacije bilo koje aplikacije, ja umetnem na listu osobu čije poruke želim da budu skrivene
Ali šta se dešava, koji puta trebam ženi ustupit mobitel kako bi poslala poruku (ostala bez kune na svom mobitelu) i ona klikne na onu (defaultnu) ikonu “poruke” i tu piše “aplikacija poruke nije vaša default aplikacija za SMS poruke, da li želite da ubuduće bude default aplikacija”. Kad ona to potvrdi otvori se inbox gdje prikazuje i tu sve poruke blokirane osobe
Ima li ko da pomogne da rješim taj problem
Samsung android 5.1.1

Bocky:
To nije blokiranje, nego samo sakrivanje. Blokiranje se ne prikazuje da te ne bi smaralo. A sakrivanje je ono što ti ne želiš da drugi vide.
Svojevremeno sam još na Androidu 2.3 pa sve do 4.5.4 koristio GO SMS Pro. Ako se dobro sećam, on je poruke kriptovao i smeštao u svoj folder, bez šifre nije bilo moguće otvoriti bilo koju sakrivenu korespodenciju. A i kada je vraćana defoltna apolikaciji, ono što je do tada bilo sakriveno, ostajalo je sakriveno.

(p.s. ako ti je do švaleracije, onda brate nabavi drugi telefon i njega sakrivaj oke )

cropape:
Tako je mislio sam na sakrivanje SMS poruka

Nislija30:
Mislim da ti je pametnije  da ženi  uplatis  kredit  nego da te uhvati  u šteti....

cropape:
Hebi ga tebi je to šala, a situacija je ozbiljna
Budi solidaran i pomozi ak znaš

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju