Download Area - Pored pretrage, koristite i spiskove > Mobilni telefoni, Tableti, PDA, PNA uređaji, Pocket PC, iGO

Potražnja,Pitanja i Komentari

<< < (2/16) > >>

Knight of Serbia:

--- Citat: vladcepesh  03 Septembar 2012, 17:32:52 ---Imaš puno stvari koje ti možda ne trebaju. Uradi factory reset ako hoćeš da oslobodiš sav prostor
i obavezno sve što može da se prebaci na SD ti prebaci. Koristi data cleaner.
backupuj podatke imenik. 
Koji imaš tel i verz Androida

--- Kraj citata ---

Imam Alcatel OT 991 i android 2.3.6

Mnoge aplikacije koje zauzimaju vise memorije nemogu da prebacim.Mada me buni to sto mi sve aplikacije zauzimaju 30-40 mb a zauzeto je 120.
I zanima me ima li neki program za komp za povezivanje sa telefonom (kao nokia PC suite za nokiju)

vladcepesh:
MOBILedit! 6.6.0.2757 - PC Suite for all phones

http://megasrbija.com/index.php?topic=6436.0

Pa jedino kad bi uradio full reset znao bi koliko imaš praznog prostora.

Ako oduzmeš 80MB za OS android izračunaj koliko ti ostaje posle factory reset.

Znači ubacuj samo ono što je trenutno neophodno i tako ćeš jedino imati dovoljno prostora.

To je tako kad imaš malo interne memorije na raspolaganju onda moraš da redukuješ

480x320
od navigacije ima
 iGO my way , iGO Primo 2.0,  CoPilot Live Premium Europe, Google Maps , Navitel navigator,  NAVIGON Europe , Sygic GPS Navigation,

Knight of Serbia:

--- Citat ---Znači ubacuj samo ono što je trenutno neophodno i tako ćeš jedino imati dovoljno prostora.

To je tako kad imaš malo interne memorije na raspolaganju onda moraš da redukuješ
--- Kraj citata ---

znam,meni je to problem. Ja imam SD od 8gb na koju moze da stane dosta igrica ali njih moram prvo na "hdd" da instaliram.

Koja je navigacija bolja:
iGo primo ili iGo my way

vladcepesh:
Primo je bolja ali se još testira tek se pojavio pre mesec dana. iGo may way je finalizirana verzija.

kome šta više odgovara.

Pa rekao sam ti uradi reset te interne memorije i strogo gledaj šta ćeš ubaciti. Ima tu puno nebitnih stvari bez kojih se može.

Pogledaj šta sve imaš na internoj memoriji što nemože na karticu pa obriši.

zoranxxx:
na koji link mogu da skinem igo primo za htc 3d evo vec ga imam u tel ali nece da radi kako treba pokrene se i nakon par sekundi se ugasi mozda program ne valja ili

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju