Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Win7 LiveCD

Autor (Pročitano 1826 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Odg: Win7 LiveCD
« Odgovor #10 poslato: 01 Septembar 2012, 19:22:26 »

reha69

• Zahvalnice
  • -Zahvalio:
  • -Pohvaljen:
  • Gost
Evo uspio sam sa Hiren'sBootCD-om. Ali jel može još koji link za preuzimanje jer mi je OS sa HBCD nekako siromašan i rezolucija i tema su očajne, a neće ni da pokrene Operu sa HBCD-a. Ako imate ovako nešto kao "BingoZR" da funkcioniše i pritom ima neophodne programe kojima mogu pretraživati internet.

Tesko to da moze prijatelju jer ti sto imas sad je minimalna konfiguracija operativnog sistema Windows 7 i nemozes ocekivati sve.Jer originalni i full Windows 7 je velicine oko 3 gb, a Hiren's boot cd je velicine 500 mb,i to ti sve govori.

Imas ovde free Hiren's CD

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #11 poslato: 01 Septembar 2012, 21:52:58 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 7
  • -Pohvaljen: 3
  • Član u razvoju
  • 7
Razumijem ja šta si ti napisao, ali štos je u tome da meni treba onakav LiveOS (skor)kao što je postavio BingoZR (pogledaj slike u postu). Tako da nije nemoguće. Možda je onaj "miguel" napravio ovaj OS sa BartPE (ili tako nešto) ali očigledno je da se može napravit' (bar slično ovom) a da ima dodatne pakete prenosnih programa a pritom da ne "teži" više od 4,5 GB. Naravno i da funkcioniše.
Što se tiče HBCD meni je potpuno jasna namena "mini winXP/7" i to je u redu. Samo bih željeo da znam razliku izmedju HBCD 15 (500 MB sa "oficijalnog sajta") i HBCD 15 v2.0 Proteus (1.70 GB).

« Odgovor #12 poslato: 02 Septembar 2012, 11:28:06 »

reha69

• Zahvalnice
  • -Zahvalio:
  • -Pohvaljen:
  • Gost
Sama ti rijec u naslovu govori EDITION.Znaci to je neko preuredio odnosno dodao neke full programe i registrovane verzije koje nema u free verziji Hiren'sa
Hirens' Boot DVD 15.0 Restored Edition V 1.0 by PROTEUS | 1.71 GB

Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA