Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Win7 LiveCD

Autor (Pročitano 1825 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Win7 LiveCD
« poslato: 24 Avgust 2012, 14:02:02 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 7
  • -Pohvaljen: 3
  • Član u razvoju
  • 7
Ako može Win 7 Live CD (po mogućnosti x86), provereno da radi.

Odg: Win7 LiveCD
« Odgovor #1 poslato: 24 Avgust 2012, 16:48:39 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 792
  • -Pohvaljen: 34933
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5307
    • MegaSrbija
Izvoli,skini i nareži na najmanjoj mogućoj brzini kao Image fajl,tj. kao ISO,i trebalo bi nakon restarta da se sistem digne sa tog diska.

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Svi moji fajlovi su arhivirani sa WinRAR 5.71, za raspakivanje preporučujem da koristite tu verziju-https://megasrbija.com/index.php?topic=342.30

« Odgovor #2 poslato: 01 Septembar 2012, 13:03:59 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 7
Neće da pokrene os sa cd-a, kada je na kraju učitavanja potrebnih fajlova nikako da završi, ispuni se linija i tako stoji. Verifikacija na kraju rezanja je pokazala da nema greške.

« Odgovor #3 poslato: 01 Septembar 2012, 13:33:21 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 792
  • -Pohvaljen: 34933
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5307
    • MegaSrbija
Kako si ga rezao?Možda nije bootabilan zbog nepravilnog rezanja ISO fajla ili ti Bios nije namešten da bootuje sa diska.Ako imaš Nero,desni klik na ISO fajl,Open With,pa birap Nero Burning Rom sa liste programa.Biraš najmanju moguću brzinu pa narežeš.Probaj na DVD RW(piši-briši) ako imaš.
Svi moji fajlovi su arhivirani sa WinRAR 5.71, za raspakivanje preporučujem da koristite tu verziju-https://megasrbija.com/index.php?topic=342.30

« Odgovor #4 poslato: 01 Septembar 2012, 16:41:19 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 7
Nije problem u rezanju. Rezao sam (sa ImgBurn-om) x86_pe.iso fajl otpakovan iz istoimene RAR arhive koju sam preuzeo. Brzina je bila x4 i verifikacija je bila u redu.
To da BIOS nije namešten nema smisla, jer je problem kod ucitavanja podataka sa cd-a pre pokretanja OS-a (očigledno).
Ili je problem u samom iso fajlu ili moj čitač ne funkcioniše kako treba. Zato mi je i trebao provereni LiveOS.

« Odgovor #5 poslato: 01 Septembar 2012, 16:57:05 »

Van mreže MGB™

• EggDrop
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 779
  • -Pohvaljen: 67687
  • Prijatelj foruma
  • 5383
koliko videh taj link sto ti je dao je dosta ljudi skinulo jedino sto je postavljac stavio komentar "Burn again in 2x speed."

konkretno ja na mom kompu imam problema sa rezanjem ISO fajla i dan danas nisam uspeo da narezem da valja...  I kolega Reha je pokusavao preko TW-a i nije uspeo....

« Poslednja izmena: 01 Septembar 2012, 17:04:06 od strane Saša »

« Odgovor #6 poslato: 01 Septembar 2012, 17:04:25 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 7
Da sada sam tek vidio komentare, vjerovatno je to i problem. Pokušaću ponovo

Ni cd-rw neće jer ne podržava brzinu manju od x4. Tako da, ako ima koji drugi link za preuzimanje postavite.
Pokušavao sam i sa mini win7 sa hiren's boot cd-a ali on kada učita fajlove prikaže samo "miša" i neki wallpaper , ništa više ali probaću još koji put.
« Poslednja izmena: 01 Septembar 2012, 17:41:50 od strane avion »

« Odgovor #7 poslato: 01 Septembar 2012, 17:14:36 »

Van mreže MGB™

• EggDrop
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 779
  • -Pohvaljen: 67687
  • Prijatelj foruma
  • 5383
ako ne bude moglo trazicemo drugi mada na vecini foruma ti linkovi traju kratko jedino se moze naci na torrentima sve sto je licencirano brzo se brise neki forumi ni ne drze nista sto ima veze sa windowsom....

« Odgovor #8 poslato: 01 Septembar 2012, 18:24:28 »

reha69

• Zahvalnice
  • -Zahvalio:
  • -Pohvaljen:
  • Gost
Imas ovde Hirens boot cd i u njemu imas Window 7.

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #9 poslato: 01 Septembar 2012, 19:03:52 »

Van mreže avion

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 7
Evo uspio sam sa Hiren'sBootCD-om. Ali jel može još koji link za preuzimanje jer mi je OS sa HBCD nekako siromašan i rezolucija i tema su očajne, a neće ni da pokrene Operu sa HBCD-a. Ako imate ovako nešto kao "BingoZR" da funkcioniše i pritom ima neophodne programe kojima mogu pretraživati internet.