Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

PRVI PRAVI Srpski TTS, Android

Autor (Pročitano 9576 puta)

salekoco, pustinjak, Emil75, lil-san, goran1818, aleksandarkrstic i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Odg: PRVI PRAVI Srpski TTS, Android
« Odgovor #70 poslato: 08 Septembar 2019, 17:23:56 »

Na mreži goks31

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 82
  • -Pohvaljen: 51
  • Član u razvoju
  • 15

« Odgovor #71 poslato: 08 Septembar 2019, 19:43:23 »

Na mreži pongo_skin_support

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 111
  • -Pohvaljen: 7466
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 527
Uklonjena verzija 1.2.0 iz prvog posta, koja je objavljena ako TEST ali su mnogi ovo "TEST" shvatili zdravo za gotovo pa preuzeli i instalirali kao regularnu.
Nije dobro krekovana pa pravi probleme (posle odredjenog vremena zacuti, ne izgovara skretanja ili saobracajne znake itd), zato je i objavljena za testiranje da se vidi da li je sve kako treba, u ovom slucaju ne valja.

« Odgovor #72 poslato: 12 Septembar 2019, 09:05:31 »

Na mreži goks31

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 15
... Da li neko koristi IGO Israel ili bilo koju drugu skockanu verziju na nekim Android multimedijama za auto?  Ja koristim u passatu B7 android multimediju 10.1 inch Mekede, android 8.1 medjutim TTS glas je jako tih ne cuje se gotovo nista pored muzike. Muzika se malo smanji kada krenu instrukcije ali opet se slabo cuje. Kada prebacim na nevenu dosta je bolje ali je opet jako tiho. ...

Dok ti je aktivna navigacija (pri tom ne sme biti aktivan radio ili muzički plejer) na dugmetu za pojačavanje zvuka (fizičkom) pojačaj zvuk koliko ti odgovara.
« Poslednja izmena: 12 Septembar 2019, 13:39:49 od strane Bocky, Reason: skracen citat »

« Odgovor #73 poslato: 12 Septembar 2019, 13:13:09 »

Na mreži navigo

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 12
  • -Pohvaljen: 0
  • Član u razvoju
  • 3
Mislim da sam to probao vec, pojaca on nju ali kada prestane onda mi grune radio mnogo jaci jer sam automatski pojacao i radio
« Poslednja izmena: 12 Septembar 2019, 13:39:12 od strane Bocky, Reason: uklonjeno nepotrebno kvotovanje »

« Odgovor #74 poslato: 12 Septembar 2019, 13:42:37 »

Na mreži goks31

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 15
Haotično je prilično..kod mene se u nekom trenutku, u toku navigacije, kad koristim fizički taster za jačinu zvuka pojavi umesto standardnog slider za ton navigacije. Još nisam otkrio kad i kako se to dešava..