Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Auto Radionica → Auto-Moto Programi

Autor (Pročitano 31123 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Odg: Auto Radionica → Auto-Moto Programi
« Odgovor #20 poslato: 26 Novembar 2015, 16:18:09 »

Van mreže commie

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 49
  • -Pohvaljen: 217
  • Aktivan član
  • 66
Ako  već postavljaš linkove sa drugih sajtova po principu copy/paste,zamolio bih te  da naglasiš o kakvim file hosterima se radi.....
Ja mislim da ne tražim puno....Hvala

« Odgovor #21 poslato: 26 Novembar 2015, 18:51:55 »

Van mreže MGB™

• EggDrop
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 567
  • -Pohvaljen: 48964
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 6014
za ovaj hoster u delu premijum nalozi premijum tako da ce te skidati punom brzinom a za oznaku linkova se slazem jer ih ne vidite dok se ne zahvalite...

« Odgovor #22 poslato: 26 Novembar 2015, 20:11:03 »

Van mreže commie

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 66
a za oznaku linkova se slazem jer ih ne vidite dok se ne zahvalite...........To je u stvari nešto što mi najviše smeta
Zašto ne mogu prije nego se zahvalim imati uvid o čemu se radi
Ako se moram zezati 2 sata da nađem nekakav link generator koji radi npr.za turbobit postavlja se pitanje zašto će mi to
Lakše mi je otići na TPB ili kickass i skinuti torrent
Ako je forum namjenjen samo zbog toga da bi neko skupljao lajkove,onda možete slobodno brisati ovaj post......LP

« Odgovor #23 poslato: 26 Novembar 2015, 20:23:01 »

Van mreže pogano_celjade

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 9
  • -Pohvaljen: 7
  • Član u razvoju
  • 12
Hvala Sofroniju. Ali je l' neko ima torrent? Ubiše me reklame. Skida mi neke aplikacije, i na kraju skinuo fajl i ne radi, nije lepo skinuo.
Nije da sam nezahvalan, ali ako je neko skinuo, ako može torrent da okači samo, bio bih mu zahvalan.

« Odgovor #24 poslato: 30 Novembar 2015, 21:32:25 »

Na mreži sofronije s

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 71
  • -Pohvaljen: 12685
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1701
a za oznaku linkova se slazem jer ih ne vidite dok se ne zahvalite...........To je u stvari nešto što mi najviše smeta
Ako se moram zezati 2 sata da nađem nekakav link generator koji radi npr.za turbobit postavlja se pitanje zašto će mi to
Ako je forum namjenjen samo zbog toga da bi neko skupljao lajkove,onda možete slobodno brisati ovaj post......LP
ne moras mi se zahvaljivati ni ti niti itko drugi ovo radim da bih volonterski a vi idite na te torente pa cete naci nista jer tamo takvih programa nema ili su jakoo retki a gospodo po velicini datoteke se moze odmah prepoznati da li trazi premium ili free ako vam ni to ne odgovara onda ste pogresili internet stranicu skidate te dijagnostike i debelo naplacujete ljudima koji imaju muku sa vozilom ili radnom masinom i jos se bunite sto sve nije free il sto morate stisnuti dugme hvala javno trazim od rootova da mi uklone tu opciju toliko od mene i bez komentara vise imam pametnija posla
sve sto ne znas pitaj google

« Odgovor #25 poslato: 30 Novembar 2015, 23:10:47 »

Van mreže commie

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 66
ne moras mi se zahvaljivati ni ti niti itko drugi ovo radim da bih volonterski a vi idite na te torente pa cete naci nista jer tamo takvih programa nema ili su jakoo retki a gospodo po velicini datoteke se moze odmah prepoznati da li trazi premium ili free ako vam ni to ne odgovara onda ste pogresili internet stranicu skidate te dijagnostike i debelo naplacujete ljudima koji imaju muku sa vozilom ili radnom masinom i jos se bunite sto sve nije free il sto morate stisnuti dugme hvala javno trazim od rootova da mi uklone tu opciju toliko od mene i bez komentara vise imam pametnija posla
Objasni mi kako ću vidjeti po veličini datoteke da mi treba premium acount kada ne mogu vidjeti uopšte o čemu se radi
Kada kliknem na to famozno dugme "hvala" vidim da se radi o fajlovima sa hostera letibit koji uopšte ne radi,vidim da se radi o
fajlovima sa turbobita za kojeg je nemoguće nači link generator da radi sa 1gb,i na kraju hitfile(o njemu da i ne govorim
Postavlja se pitanje šta da radim ja ili prosječan korisnik bez premium acounta sa ovim fajlovima
Ja samo tražim(ako nije previše) da imam uvid o kakvim hosterima se radi prije nego što kliknem na to famozno"hvala"
Ako je tebi cilj skupljanje tih famoznih "hvala" nije problem,ali čovječe ja očekujem da mogu to i skinuti ili nemoj ni postavljati uopšte,

« Odgovor #26 poslato: 13 Decembar 2015, 17:39:01 »

Na mreži sofronije s

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1701

Bmw Etk (12.2015) Multilingual | 4.22 GB

Catalogue of spare parts from the manufacturer. Search is carried out both on the part number and model of the car or the vehicle's VIN.

Extras. Information: IMPORTANT!
Install a DVD or a virtual drive!
For program updates:
Updating of the program code, so to install through the launch "setup.exe", as a new installation and not through the update in the admin panel.
For a new installation:
1 The name of the computer (not the user, namely computer !!!) to be in Latin. (Latin alphabet)
2 ports should be set in 1027 and 1028 during the installation, in the lower fields will already in 2024 and 2025.
3 server addresses blank.
4 Catalog RR set, enter a password if oxford12. Password for ZINORO - shenyang15
5 Market choose Eastern Europe.
6 company ID and business partner 1 and 1 (in both fields).

Year / Release Date: 12/2015
Version: 3.1.20
Developer: BMW AG
Language: Multilingual (Russian present)

[download]

ili

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 21 Avgust 2016, 20:15:00 od strane sofronije s, Reason: uklonjeni neaktivni linkovi »

« Odgovor #27 poslato: 01 Mart 2016, 19:10:13 »

Na mreži sofronije s

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1701
Toyota Industrial Equipment EPC v1.94 [09.2015] Multilanguage
Win | 3.19 GB
Toyota Industrial Equipment EPC - contains the original spare parts catalog and accessories for industrial equipment (including motorized) used in construction, industry, warehousing and municipal services.
Requirements:
- O.S.: Windows XP; Windows Vista; Windows 7; Windows 8
- CPU: Pentium/Athlon 1.8 GHz or higher
- RAM: 256 MB of system memory
- Hard Drive: 5 GB of available space
- DVD-ROM
 [download]

Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

ili

ili

« Poslednja izmena: 21 Avgust 2016, 20:16:35 od strane sofronije s, Reason: uklonjeni neaktivni linkovi »

« Odgovor #28 poslato: 01 Mart 2016, 19:13:38 »

Na mreži sofronije s

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1701

BMW ETK v3.1.20 (02.2016) Multilingual | 5.04 GB

Catalogue of spare parts from the manufacturer. The search is performed both in the spare part number, and on the vehicle model and the vehicle VIN.

Extras. Information: IMPORTANT!
Install a DVD or a virtual drive!

For program updates:
Start ETK Admin application, and select the menu "Data" - "Load data published ...", which point the way to the disk, which is mounted the image of the hand.

For a new installation:
1 Name of the computer (not the user, namely, computer !!!) to be in Latin. (Latin alphabet)
2 ports should be set in 1027 and 1028 during the installation, in the lower fields will already in 2024 and 2025.
3 addresses of servers blank.
4 Catalog RR is set if a password oxford12. Password for ZINORO - shenyang15
5 Market choose Eastern Europe.
6 Company and business partner ID 1 and 1 (in both fields).

BMW ETK 02/2016
Year / Release Date: 02/2016
Version: 3.1.20
Developer: BMW AG
License: Freeware
 [download]

ili

ili
« Poslednja izmena: 04 Novembar 2016, 18:57:58 od strane sofronije s, Reason: uklonjeni neaktivni linkovi »

« Odgovor #29 poslato: 01 Mart 2016, 19:39:56 »

Na mreži sofronije s

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1701
Opel / Vauxhall EPC v4.25 (10.2014) Multilanguage

Opel / Vauxhall EPC v4.25 (10.2014) Multilanguage | 7.95 GB

Contains catalog of parts and accessories for cars, jeeps and minibuses of firm OPEL.

Year / Date of Release: 2014
Version: 4.25
Developer: Snap-on Business Solutions, Inc
License: Freeware

[download]