Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O    D O S L I    ! ! !

Ograničenje na Mega.nz

Autor (Pročitano 175 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ograničenje na Mega.nz
« poslato: 28 April 2018, 13:38:29 »

Van mreže Leka Srbin

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 9
  • -Pohvaljen: 36921
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2683
Mega.nz je uvela ograničenje na free prostoru. Kada se otvori nalog imate 15 GB prostora neograničeno vremena i 30 GB prostora za korišćenje  30 dana. To piše u Settings-u u Achievements-u. Postoji još neki dodatni prostor od 20Gb ako instalirate Megasync za ukupno 180 dana  i 15 GB prostora ako instalirate mobilnu aplikaciju isto za 180 dana. U svakom slučaju, svi nalozi koji su otvoreni ranije, a u settings-u im ne piše Achievements nego Payment and Plan su za sada spokojni jer ovi nalozi imaju ograničenje od 50 GB free prostora i samo treba paziti da se ne pređe kvota. Mislim da je ovo ograničenje uvedeno u vremenu od januara do aprila za sve naloge otvorene u 2018 godini. Zamolio bih vas da svi koji imate naloge na Mega.nz pregledate i da otvorite dodatne za skaldištenje materija.
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Odg: Ograničenje na Mega.nz
« Odgovor #1 poslato: 28 April 2018, 21:41:44 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 35
  • -Pohvaljen: 106070
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 8197
danas sam otvorio dva naloga na mega i oba su od po 50gb,jednog sam vec skoro popunio tako da nevidim nikakvo ogranicenje drug....L:P

Odg: Ograničenje na Mega.nz
« Odgovor #2 poslato: 30 April 2018, 18:10:47 »

Van mreže Leka Srbin

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 9
  • -Pohvaljen: 36921
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2683
danas sam otvorio dva naloga na mega i oba su od po 50gb,jednog sam vec skoro popunio tako da nevidim nikakvo ogranicenje drug....L:P

Nisi dobro pročitao moj post. Kad uđeš u setting na nalogu gore piše: General, Security i Achievementes. Na starim nalozima umesto Achievementes piše Payment and Plan. U tome je razlika. I sada kad uđeš u Achievementes piše ti
15 GB Account base quota
35 GB Account registration bonus  (29 days left)
20 GB Install MEGAsync
10 GB Referral bonuses
15 GB Install our mobile app
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...