Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Garmin mape

Autor (Pročitano 34251 puta)

dulegolub i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: Garmin mape
« Odgovor #120 poslato: 25 Oktobar 2016, 17:32:35 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 1075
  • Aktivan član
  • 115
Takoreci moguca je kombinacija mapa Adria Route sa City Navigator Europe NT samo sto iz njega izbacim balkan i sacuvam kao drugi img cini mi se, jel tako?
A sad ne znam kako da sacuvam na HDD to je problem, znam da transferujem na uredjaj

« Odgovor #121 poslato: 25 Oktobar 2016, 18:32:09 »

Van mreže VLADAN NIKOLIC 091

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 136
  • -Pohvaljen: 4990
  • Aktivan član
  • 142
Mapu napravljenu sam slao na sd ili nuvi i odatle zapamtim na racunar.kao sto sam vec rekao moju ulicu i jos dosta ne mogu pronaci na adria dok na city navigator radi

« Odgovor #122 poslato: 25 Oktobar 2016, 20:22:29 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 18
  • -Pohvaljen: 46150
  • Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1669
adria je ništa posebno i ne vidim prednost istovremenog korišćenja , spajanje sa nt europe nije dobra ideja. ili koristiti NT Europe ili adria
davno je prošlo vreme kad su CN Europe bile loše za ovaj region pa se kombinovalo cn europe , adria  i scg route. sad to nije potrebno.
karte možete da držite na uređaju ali deštiklirajte ih da budu neaktivne

« Odgovor #123 poslato: 30 Oktobar 2016, 19:50:31 »

Van mreže vladanmmv

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 19
  • -Pohvaljen: 7
  • Član u razvoju
  • 10
Ljudi, do sad sam koristio samo Igo navigaciju. Sad mi treba da u Garmin Nuvi ubacim najnovije mape.
Dali je isti princip kao u Igo? Skinem mape i samo ih ubacim gde treba ili sta treba da uradim? I koje su za Garmin najbolje za kamione?

« Odgovor #124 poslato: 27 Novembar 2016, 14:05:17 »

Van mreže vladanmmv

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 19
  • -Pohvaljen: 7
  • Član u razvoju
  • 10
imam Garmin nuvi 255w sa softverskom verzijom 7,80
koje karte mogu da ubacim u njega? i molim vas za neki tutorijal

HVALA!

« Odgovor #125 poslato: 07 Decembar 2016, 11:23:23 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 18
  • -Pohvaljen: 46150
  • Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1669

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #126 poslato: 07 Januar 2017, 21:09:39 »

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 142

Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

novi link

« Poslednja izmena: 13 Januar 2017, 18:42:03 od strane VLADAN NIKOLIC 091 »

« Odgovor #127 poslato: 10 Februar 2017, 19:49:51 »

Van mreže planinar

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 28
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 3
treba mi City Navigator Europe NTU 2017.30 za PC jer moram da planiram rute i da pravim najoptimalniji raspored tačaka koje će se obilaziti. Ovaj City Navigator mi je previše veliki a ne mogu da iskoristim img mape Srbije za MapSource.
Da li je rešenje: instalirati City Navigator Europe NTU 2017.30 a zatim obrisati sve karte osim Srbije. Da li će raditi?
Ili možda za ovo postoji neki drugi program koji može da koristi img fajlove, a da ima funkciju kao MapSource.
AdrijaRoute 4.50 je praistorija (nema puno ulica, nema jednosmerne...)

« Odgovor #128 poslato: 10 Februar 2017, 20:08:08 »

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 142
koliko sam te shvatio zelis napraviti rutu i ucitati u nuvi.napravi sebi rutu po zelji snimi je u kml zatim kml konvertuj u gpx i  prebaci u nuvi zatim ucitaj tu rutu u garminu i vozi.napravljena ruta gpx formatu ide u folder GPX

« Odgovor #129 poslato: 11 Februar 2017, 12:58:31 »

Van mreže planinar

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 28
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 3
imam određene tačke (u proseku oko 20-tak dnevno) koje treba da obidjem. Zadatak je da isplaniram najkraće i najjednostavnije rešenje. To radim u MapSource na PC i koristim AdriaRoute 4.50 ili SCG. I jedna i druga karta nisu ažurne po svim pitanjima i to mi pravi problem. City Navigator Europe NTU 2017.30 je ok rešenje ali je ogroman. Meni treba samo Srbija.
Dakle još jednom pitanje:
1. Da li mogu da instaliram City Navigator Europe NTU 2017.30 a zatim da mu obrišem sve karte koje mi ne trebaju. Hoće li da radi i šta bi trebao da brišem?
2. Da li osim MapSource postoji još neki program koji na jednostavan način pravi najkraći put kada mu se nabaca više weipointa, odnosno medjutačaka.