Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

iGO NextGen - SKOCKANE VERZIJE, Android

Autor (Pročitano 56182 puta)

Odg: iGO NextGen - SKOCKANE VERZIJE, Android
« Odgovor #520 poslato: 10 Jul 2019, 21:32:01 »

Na mreži pongo_skin_support

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 102
  • -Pohvaljen: 6319
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 464
postavio sam sam samo gps isto .... podesavanja sys ??? pojasni malo jer u navigaciji ili na uredjaju ?? malo sam tupca xaxaxaxaxa
Ovo pitanje mi je nekako promaklo...
Ko ima problem sa GPS-om sa ovim skockanim verzijama (povremeno nestaje gps ili nece uopste da pronadje) a uredjaj je podesen na lokaciju samo GPS onda se poigrati sa podesavanjema
[gps]
accuracy_workaround=x ; x=upisti 0 ili 1

« Odgovor #521 poslato: 11 Jul 2019, 14:10:55 »

Na mreži JAGoci

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 109
  • -Pohvaljen: 1
  • Član u razvoju
  • 10
Ažurirao sam verziju 18.06.2019 najnovijim dopunama i sada ne mogu da promenim izgled speedcam, bez obzira da li mi je u podešavanjima dodataka uklj. ili isklju. dodatak "tačke upozorenja MOD" uvek se prikazuju ove "moderne". Da li ću ako prebacim (zamenim) speedcam sa onim iz verzije 18.06.2019 nešto poremetiti u radu aplikacije pošto su sad promenjeni i ux folder, save folder, data.zip i sys ?
« Poslednja izmena: 11 Jul 2019, 14:21:28 od strane JAGoci »

« Odgovor #522 poslato: 11 Jul 2019, 16:42:13 »

• Zahvalnice
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 464
To nisu "moderne" vec standardne pongove ikonice koje su oduvek bile deo skina. One klasicne su izgleda bile samo deo neuspelog testiranja koje nije zazivelo.
U naj novijoj verzili tih ikonica nema. Dali ce ih biti u nekoj od sledecih verzija to ce mo jos videti.
Dodatak MOD iz menija sada menja stari i novi nacin kodiranja kamera i dodaje dve nove.
Novi skin je pretrpeo dosta izmena pa nije pozeljno mesati stare i nove ux dodatke.
Mozes probati da iz stare verzije prebacis speedcam.zip i speedcam_mod.zip a da li ce sve ispravno raditi ili ne ostaje da probas jer kao sto sam vec napomenu skin je pretrpao mnogo promena a ux dodaci su prilagodjeni novom skinu.

« Odgovor #523 poslato: 11 Jul 2019, 22:54:12 »

Van mreže lazarius

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 8
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 1
Da li još neko ima problem sa visinom zvuka TTS Vocalizera? Naime, iako je zvuk postavljen na 100 % veoma slabo se čuje u pozadini od muzike koja je glasnija. Pokušao sam i da umanjim volume muzike u android podešavanjima ali se onda smanji i volume TTS-a. Radi se o android car uređaju. Nema onoga da se ton muzike automatski smanji kada se čuje voice navigacije kao kod Google map, Waze ili Sygic navigacije. Može li se to nekako popraviti izmenom nekog fajla, sys možda?
Hvala na eventualnoj pomoći.
Pozdrav i čestitke svima koji učestvuju u ovom projektu skockanih verzija.

« Odgovor #524 poslato: 12 Jul 2019, 16:54:04 »

• Zahvalnice
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 464
Da li još neko ima problem sa visinom zvuka TTS Vocalizera? Naime, iako je zvuk postavljen na 100 % veoma slabo se čuje u pozadini od muzike koja je glasnija. Pokušao sam i da umanjim volume muzike u android podešavanjima ali se onda smanji i volume TTS-a. Radi se o android car uređaju. Nema onoga da se ton muzike automatski smanji kada se čuje voice navigacije kao kod Google map, Waze ili Sygic navigacije. Može li se to nekako popraviti izmenom nekog fajla, sys možda?
Hvala na eventualnoj pomoći.
Pozdrav i čestitke svima koji učestvuju u ovom projektu skockanih verzija.
Probaj da promenis sys podesavanje za:
navigation_audio_stream
(click to show/hide)
Ako to ne pomogne onda probaj ovo
(click to show/hide)
ako nema uspeha onda dalje probaj (uz obaveznu promenu navigation_audio_stream)
(click to show/hide)
moras da probas razne varijante, takodje a na netu mozes da nadjes mnogo raznih podesavanja za sys pa probaj, ociglendo je da imas malo specificniji problem a uredjaj je kod tebe tako da tesko ko moze da ti pomogne ovako na daljinu.
Probaj da pronadjes malo vise informacija vezano za:
(click to show/hide)
Resenje mora da postoji samo treba da se potrudis da ga nadjes...

« Odgovor #525 poslato: 13 Jul 2019, 06:52:06 »

Van mreže ritako

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 7
  • -Pohvaljen: 2
  • Član u razvoju
  • 5
postavio sam sam samo gps isto .... podesavanja sys ??? pojasni malo jer u navigaciji ili na uredjaju ?? malo sam tupca xaxaxaxaxa
Ovo pitanje mi je nekako promaklo...
Ko ima problem sa GPS-om sa ovim skockanim verzijama (povremeno nestaje gps ili nece uopste da pronadje) a uredjaj je podesen na lokaciju samo GPS onda se poigrati sa podesavanjema
[gps]
accuracy_workaround=x ; x=upisti 0 ili 1
  Imam isti problem ali ne mogu da nadjem u podesavanju gde se nalazi  [gps]
accuracy_workaround=x ; x= .Koristim navigaciju ali nisam nesto strucan.Ako moze pomoc.

« Odgovor #527 poslato: 13 Jul 2019, 23:32:50 »

Na mreži vladimir1204

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 138
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 1
Pozdrav svima na forumu. Potrebna mi je pomoć. Korisnik sam sam nove IGo_Israel verzije i primetio sam da nešto nedostaje. U starijim verzijama Israela u glavnom meniju je postojala ikonica Bluetooth kojom se IGo-u blokiralo povezivanje na bluetooth dok je sam telefon i dalje ostajao povezan i mogao sam da telefoniram preko bluetoot-a dok je navigacija radila samo preko zvučnika u telefonu. Ima li načina da se to vrati ili na neki drugi način podesi?

« Odgovor #528 poslato: 14 Jul 2019, 07:47:49 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 7221
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 581
Misliš - koristio si Primo, sada koristiš NextGen. Osim toga koristio si i adekvatan skin.
Nije isti softver, nisu isti ni skinovi.
« Poslednja izmena: 14 Jul 2019, 08:33:23 od strane Nislija30 »

« Odgovor #529 poslato: 14 Jul 2019, 09:09:52 »

• Zahvalnice
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 464
Ne @Bocky.... Misli na stare i nove verzijr sa Pongo Skinom i već je dobio odgovor ali je ociglednono nezadovoljan istim.
Kada je Pongo promenio kodove u poslednjoj verziji svoga skina očistio je i razne skripte između ostalog i bluetooth ikonu iz menija, tu je na primer bila i ikona blokiranih puteva a to je sada prebačeno u dodatke. U tom prebacivanju bluetooth je jednostavno nestao, zato što nije da kažemo nesto sto se stalno koristi i sto je od kljucnog značaja za rad navigacije tako sa niko nije prijavio nedostatak jer nikome nije ni bitno, većini treba bluetooth zbog povezivanja.
Prijavicemo ali do objavljivsnja sledeće verzije skina sigurno neće biti ispravke jer kao što rekoh nije presudno za ispravan rad.

Ako ti je to preko potrebno imaš alternative:
- Da pokuša da pronađeš podešavanje za sys koje radi to isto.
- Uzmi neki apk editor i promeni dozvole za bluetooth jer je u apk po defaultu on.