Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

iGO NextGen - SKOCKANE VERZIJE, Android

Autor (Pročitano 79631 puta)

Odg: iGO NextGen - SKOCKANE VERZIJE, Android
« Odgovor #570 poslato: 01 Oktobar 2019, 12:40:56 »

Van mreže Nelez

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 120
  • -Pohvaljen: 1
  • Član u razvoju
  • 10
Hvala.Probao sam i sa TomTom ali nisam baš bio nešto zadovoljan rutama.Isreno prokrstario sam celu Evropu i sa visinom nisam imao problema.Ali zato me je jedno,dva puta zezala sa dužinom(kaže skrenite desno,a ono neizvodljivo).Ne znam da li se IGO TRUCK verzije ponašaju drugačije.

« Odgovor #571 poslato: 01 Oktobar 2019, 13:27:55 »

Na mreži pongo_skin_support

• Zahvalnice
  • -Pohvaljen: 8745
  • Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 465
Pa gledaj sad takodje diskutabilno i mora se eksperimentisati...
SKOCKANA iGO Tracks4Africa je prevashodno namenjena za kamion i verovatno je mnogo bolje optimirana po pitanju tih dugih vozila, medjutim ona ima problem sa license i nemoguce je aktivirati sav sadrzaj jer je nemoguce naci prave license.
Onda dolazimo do toga da na primer ona jeste bolje optimirana za kamion ali zbog nedostatka license nece sav sadrzaj da bude aktivan na primer *.ftr ili *.hnr pa onda zbog tog nedostatka bukvalno dolazimo na isto.

Dobio sam obecanje jednog od autora skinova da ce pokusati da uradi nesto po pitanju zabrana skretanja pod ostrim uglom bas upravo zbog tih dugih vozlia, ali otom potom mozda od toga bude nesto a mozda i ne.
SVE STO JE POTREBNO I AKTUELNO ZA iGO_NextGen NA JEDNOM MESTU:
TEME I BITNI LINKOVI:

https://drive.google.com/file/d/1efmPeHRPwy2UuWlKCdxPyl-axH3M66_8/view?usp=sharing
ako je neki link neaktivan, prijavite obnovicu

« Odgovor #572 poslato: 10 Oktobar 2019, 20:13:34 »

Van mreže ritako

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 11
  • -Pohvaljen: 2
  • Član u razvoju
  • 10
Instalirao sam IGO Next Gen Israel verzija sa Nevenom, dodao srpski audio ux, voice TTS sve fajlove obrisao, podesio po video uputstvu i sve radi sem glasovnog navodjenja nece da kaza skreni levo ili desno ali ako promasim skretanje onda kaze izracunati ponovo.Ne znam gde gresim ako moze mala pomoc.

« Odgovor #573 poslato: 10 Oktobar 2019, 20:41:37 »

• Zahvalnice
  • Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 465
Pod pretpostavkom da si sve oko podesavanja uradio kako treba iz UX foldera obrisi media_libs_subaru.zip a umsto njega kopiraj media_libs.zip iz foldera ux_additionally pa onda probaj.
TEME I BITNI LINKOVI:

https://drive.google.com/file/d/1efmPeHRPwy2UuWlKCdxPyl-axH3M66_8/view?usp=sharing

« Odgovor #574 poslato: 11 Oktobar 2019, 15:48:27 »

Van mreže ritako

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 11
  • -Pohvaljen: 2
  • Član u razvoju
  • 10
Sada sve radi kako treba.Svaka cast.Da li to znaci da cu i u buducim azuriranjima trebati da brisem media_libs_subaru.zip i da kopiram media_libs.zip fajl.

« Odgovor #575 poslato: 11 Oktobar 2019, 16:08:52 »

• Zahvalnice
  • Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 465
Ako se setim da promenim *.lua onda nećeš morati.
Što se mene tiče sada kada smo dobili prvi pravi TTS Danicu, Nevena može da ide u arhivu, ovo je čisto da bi ispoštovali ove nostalgičare...
TEME I BITNI LINKOVI:

« Odgovor #576 poslato: 12 Oktobar 2019, 15:58:31 »

Van mreže Žika011

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 17
  • -Pohvaljen: 0
  • Član u razvoju
  • 2
Imam problem sa Samsung telefonom, dok je bio na Android 7 sve je radilo savršeno, od update-a na 8 IGO ne radi, Android 9 doneo promenu i radi samo sa par problema, početna pozicija uvek je Prokuplje, ne pamti favorite niti zadnje pretrage kao i što zna da zaglupi pa nema glasovnog navođenja. To ponovnim paljenjem proradi. Inače na Huawei telefonu sve radi savršeno.
Ovo izlazi kad se startuje

(click to show/hide)

Hvala na pomoći
« Poslednja izmena: 12 Oktobar 2019, 17:29:02 od strane Bocky »

« Odgovor #577 poslato: 12 Oktobar 2019, 17:20:31 »

Na mreži aca72

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 2594
  • -Pohvaljen: 1130
  • Aktivan član
  • 118
Pogledaj lepo sta pise na forumu samo folder CONTENT na micro sd card sve ostalo sa celim folderom iGO u telefonu...
« Poslednja izmena: 12 Oktobar 2019, 17:30:13 od strane Bocky »

« Odgovor #578 poslato: 12 Oktobar 2019, 18:42:28 »

• Zahvalnice
  • Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 465
početna pozicija uvek je Prokuplje, ne pamti favorite niti zadnje pretrage kao i što zna da zaglupi pa nema glasovnog navođenja.
Daklem klasican problem koji resavas pazljivim citanjem prvog posta i prvog pravila vezanog za neiskusne korisnike.

Baze_Folder ide na internu memoriju dok sve ne proradi kako treba onda ako imas potrebe izmestas ali samo deo content foldera map, dem, poi, building.
Sa slike mozes da vidis da nisi ispostovao to prvo pravilo i da ti je Baze_Folder na sd card.
Zbog zabrane androida i pisanja na sd card dobijas sve te probleme.
Daklem lokacija ti je uvek moja jer tvoju nemoze da upise zbog zabrane androida i pisanja na sd card
Podesavanja ti ne pamti zbog zabrane androida i pisanja na sd card
Poi ne sacuva zbog zabrane androida i pisanja na sd card.

Uradi mali test obrisi save folder i po pokretanju ce da ti trazi sve da podesis jezik voice itd, ti podeesi pa resdetuj navigaciju ponovo ce da ti trazi da sve to podesavas u krug a u baze forleru nikada nece da ti sacuva save.

Daklem navigacija nebi trebala uopste da ti radi ali zato sto se radi o skockanim verzijama koje vec imaju save folder (moj koji sam ja kreirao kod mene) ti dobijes upozorenje da ti je nekompletan Baze_Folder ali ako kliknes na ok navigacija ipak proradi jer ima odakle da procita (moj save) samo nema gde da napise.
TEME I BITNI LINKOVI:

« Odgovor #579 poslato: 29 Oktobar 2019, 21:28:22 »

Na mreži JAGoci

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 128
  • -Pohvaljen: 1
  • Član u razvoju
  • 15
Instalirao sam najnoviju verziju iGO NextGen Israel sa Danicom i sve pohvale za trud i naravno znanje, ali imam problem, nikako neće da se učita vremenska prognoza.