Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Autor (Pročitano 7590 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE
« poslato: 05 Februar 2018, 02:11:05 »

Van mreže toda81

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 44
  • -Pohvaljen: 517
  • Član u razvoju
  • 6
Sam naziv teme kazuje da se radi o skockanim verzijama iGO Primo koje se samo kopiraju u telefon i pokrene se instalacija i uziva se. Veoma jednosavno bez muke mozete da imate iGO Primo navigaciju u par koraka. Imam par verzija koje sam skockao i za svaku verziju cu napisati pojasnjenje.

_______________________________________________________________________________________
iGO Primo 3.januar 2016. - za JEDNU PARTICIJU sa MAPCHANGEROM - 17.06.2017.

Ovo je verzija koja se kopira ili na internu memoriju ili na memorijsku karticu  u zavisnosti od toga da li imate root-ovan telefon ili nije root-ovan.
Ko ima root-ovan telefon kada skine ovaj rar fajl treba ga extraktovati negde na kompu i samo folder iGO kopirajte na memorijsku karticu ili na memoriju telefona, zatim preko nekog file managera udjite u folder iGO i pokrenite instalacioni fajl koji se nalazi direktno u folderu iGO.

Ko ima telefon koji nije root-ovan, a ima veliku internu memoriju moze ovaj folder iGO da kopira na internu memoriju i da takodje posle kopiranja foldera iGO udje u isti preko nekog filemanagera i da pokrene instalacioni fajl.

To je cela procedura za ovu verziju. Ako nesto nije jasno slobodno pitajte.

_________________________________________________________________________________________

iGO Primo 3.januar 2016 - na DVE PARTICIJE sa MAPCHANGEROM - 17.06.2017.

Ova verzija je predvidjena za one koji imaju telefone koji nisu root-ovani i zele da mape, poi i building fajlovi budu na memorijskoj kartici da bi sto manje zauzeli internu memoriju.
Kada se skine ovaj rar fajl extraktujte ga negde na kompu i zatim kada udjete u dobijeni folder imacete dva foldera i to jedan pod nazivom interna memorija, a drugi memorijska kartica. Folder iGO koji se nalazi u folderu interna memorija kopiraj na memoriju telefona, a folder iGO_EXT koji se nalazi u folderu memorijska kartica kopiraj na memorijsku karticu. Zatim  pomocu nekog file managera udji u folder iGO koji se nalazi na memoriji telefona i pokreni instalacioni fajl koji se nalazi u tom folderu  pod nazivom iGO_Israel_9.6.29.636868_sys_not_changed-1.apk

NAPOMENA: Ovde je jos nesto bitno, tj morate da instalirate sa play prodavnice apk xplore, zatim ga pokrenite i slikajte stranu gde se vide nazivi i ispod njih putanje do interne memorije i memorijske kartice i okacite mi screenshot ovde da bih vam napravio sys.txt fajl za vas telefon, a mozete i samu putanju do memorijske kartice da mi napisete pa cu vam napraviti i okaciti sys.txt fajl za vas telefon koji samo kopirate u folder iGO na memoriji telefona umesto postojeceg fajla sys.txt i tek tada mozete da koristite i pokrenete iGO Primo. Imate sliku koju sam prilozio gde se sve lepo vidi.

Mape menjate tako sto sledite korake na slikama koje sam prilozio. U folder map se kopiraju here i tom tom mape, u folder building here i tomtom building, a u folder poi, poi here i tomtom.

https://www.dodaj.rs/image/8BNpG
https://www.dodaj.rs/image/8BnFe
https://www.dodaj.rs/image/8BsZY
https://www.dodaj.rs/image/8BwRd
https://www.dodaj.rs/image/8Bxl2

Ovo je slika gde se vidi kako se skidaju fajlovi sa 1fichier.com

https://www.dodaj.rs/image/8BkKJ

NAPOMENA:
Ukoliko vam iGO ne izgleda kao na mojim slikama onda treba da skinete sledeci rar fajl i da ga extraktujete na kompu i lepo procitajte uputstvo koje se nalazi u dobijenom folderu.

« Poslednja izmena: 27 Jul 2019, 00:40:23 od strane toda81 »

Odg: iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE
« Odgovor #1 poslato: 25 Februar 2018, 16:17:22 »

Van mreže ivcaferrari

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 73
  • -Pohvaljen: 7
  • Član u razvoju
  • 2
pokušao na nokia 5 inokia 6 sa oreo android verziji.kod nokia 5 pojavise crni ekran i obaveštenje da nema vezu sa mapama,a kod nokia 6 samo instalirano i kad se poktrene crn ekran i ništa dalje.
moliom za popmoć

« Odgovor #2 poslato: 25 Februar 2018, 16:22:30 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 65
  • -Pohvaljen: 7880
  • Global Moderator
  • Veteran
  • *
  • 656
Ne tražite rešenje, do daljnjeg ga nema. Koristite NextGen.

« Odgovor #3 poslato: 26 Februar 2018, 00:04:40 »

Na mreži herrpanta

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 32
  • -Pohvaljen: 6
  • Član u razvoju
  • 13
imam verziju primo januar 2016 na dva telefona.na jednom telefonu sa mapchangerom gde se u samoj aplikaciji u podesavanjima menjaju mape i to sve radi ok. a na drugom telefonu u samoj aplikaciji u podesavanjima nemam opciju da se bira proizvodjac karata nego themechanger v7.0. slucajno sam ulazio ovih dana i nesto cackao. mape menja kako treba ali nesto vise nece da povlaci podatke o lokaciji i vremenu na toj lokaciji jer u skladu sa tim podacima u samoj aplikaciji menja izgled vremenskih uslova. pise geolocation search, ispise koordinate i na kraju read moon phase i to je sve ali ispod ne izlaze podaci o trenutnom vremenu i temperaturi. probao sam da reinstaliram taj themechanger ali opet isto. jel zna neko u cemu je problem sa tim delom themechangera?

« Odgovor #4 poslato: 26 Februar 2018, 23:05:30 »

Van mreže toda81

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 44
  • -Pohvaljen: 517
  • Član u razvoju
  • 6
Za taj ThemeChanger ti je potreban APPID da bi mogao da osvezava vremensku prognozu.
Evo uputstva:

Map and TC v7.0_01

Novi Map & Theme changer verzija 7.0 build 1 (06.02.2016). Deinstališite staru verziju i iz foldera Addons/themechanger obrišite fajlove meteo.ini i update.ini. Fajl themechanger.ini kopirajte negde na sigurno jer će vam iz njega trebati Appid, nakon toga obrišite i taj fajl. U folderu Addons/themechanger treba da imate foldere :

graph
meteoV6 i
widget (ako ga koristite)

kao i fajl :
package.txt čija je struktura (u ovom slučaju za Samsung telefone) :

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/emulated/0/iGO
content=/storage/emulated/0/iGO/content
label=Primo

Putanja koja se unosi u aplikaciju, je putanja ka Addons folderu. Dok, putanja koja je u package.txt je putanja ka iGO folderu.
Jos jedna stvar ... sa Google Play skinite aplikaciju :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gijoon.pkgnameviewer&hl=en

pa proverite da li je naziv paketa vaše iGO aplikacije : com.nng.igoprimoisr.javaclient ili je neki drugi ...

Ako nemate Appid posetite sajt http://home.openweathermap.org/users/sign_in, besplatno se registrujte i dobićete Appid. Instališite novu verziju, kada startujete aplikaciju unesite Memory path, tj. putanju do foldera Addons, kliknite na Test i ako je putanja korektna dobićete zelenu ikonu :

http://dodaj.rs/image/RIiRc

ukoliko je putanja pogrešna dobićete crvenu ikonu :

http://dodaj.rs/image/RImlW

Primer za Samsung telefone kada vam je folder na memoriji telefona (interna memorija) :

/storage/emulated/0

Obratite pažnju na to da linija počinje sa ”/” a da se završava bez.

Nakon toga unesite Appid i kliknite na Save Config. Izađite iz aplikacije i uključite internet (WiFi ili mobilni) i samo za prvi put GPS, da bi vam aplikacija pronašla lokaciju. Startujte aplikaciju …. i to je to.

Napomena :

Ova verzija TC radi samo na internoj memoriji za telefone koji nisu root-ovani.

« Odgovor #5 poslato: 20 Mart 2018, 20:00:15 »

Van mreže hibernacija

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1449
  • -Pohvaljen: 151
  • Aktivan član
  • 98
Ne tražite rešenje, do daljnjeg ga nema. Koristite NextGen.
Meni ga pokrene na s8 ali izbaci problem sa rezolucijom

« Odgovor #6 poslato: 20 Mart 2018, 20:38:29 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Veteran
  • *
  • 656
Rekoh na OREO androidu, ne na konkretnom uređaju :). S8 ako ga nisi apdejtovao i dalje je na Nugatu.
Onda ti je potreban samo jedan ux i ništa više. Ali bez dodatnih skinova isl.
Onog trenutka kada ti se fon apdejtuje, gotovo je sa Primoom.

« Odgovor #7 poslato: 02 Jul 2018, 20:33:43 »

Van mreže koce

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 59
  • -Pohvaljen: 3
  • Član u razvoju
  • 7
Pozdrav,ajde i ovde da pitam.Skinem Igo Primo,raspakujem i prebacim raspakovan folder u internu memoriju.Instaliram i navigacija radi u jednom polozaju a kad zarotiram izbacuje gresku  "User interface resolution (1024x527) is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application."
Dajte neki predlog za resenje
Android na tabletu je 4.4.2

« Odgovor #8 poslato: 03 Jul 2018, 09:18:31 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Veteran
  • *
  • 656
1024x600 (i svi njeni derivati) je totalno problematična rezolucija za Android. Zato što inicijalno nije ni bila predviđena da postoji.
Treba mnogo, ali baš mnogo zafrkancije da se natera da radi na konkretnom uređaju. I nateraš je nekako da radi, a isto to rešenje na drugom uređaju sa tim ekranom neće da funkcioniše
Zahteva određeni data.zip, vrlo precizna podešavanja u sys fajlu, modifikaciju multimode.ini ili kreiranje navedenog. A pre svega definisanje veličine aktivnog prozora u sistemu i u portrait i landcsape modu, najlakše je koristiti apk "screen size & density".
Naravno, naj prostije rešenje - koristi NextGen.

« Odgovor #9 poslato: 03 Jul 2018, 12:57:28 »

Van mreže koce

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 59
  • -Pohvaljen: 3
  • Član u razvoju
  • 7
Na Izrael mi daje gresku Missing or incomplete folder : /sdcard/iGO