Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

iGO NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, global.cfg i ostalo

Autor (Pročitano 44732 puta)

deda0230, JAGoci, Danimen, Betancourt, Bajko_lo, chifta, herrpanta, AmstelB i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže anonymvs

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 122
  • -Pohvaljen: 82
  • Član u razvoju
  • 15
@Blue  U telefonu, idi u Podesavanja (settings) - jezik i unos (language and input) - Text to speech i tamo izaberi VocalizerEx2TTs .

... kaže da ne može da selektuje ...

Ne dozvoljava mi da to uradim.
Našao sam gde se podešava, vidim Vocalizer ali ne mogu da ga čekiram (disabled je). Verovatno ga nisam dobro instalirao.
I dalje mi je disable kada ga pokušam čekirati u "Čitanje teksta" androida.

Na mreži pongo_skin_support

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 108
  • -Pohvaljen: 7107
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 511
Našao sam gde se podešava, vidim Vocalizer ali ne mogu da ga čekiram (disabled je). Verovatno ga nisam dobro instalirao.

Kada skinem fajl koji si postavio, on je u zip formatu pod nazivom VocalizerEx2. Onda ga otpakujem. Da li to što otpakujem treba postaviti na neku posebnu lokaciju?. Ja sam ga stavio u install folder igo-a.
VocalizerEx2.rar sadrži 2 foldera HRH i INSTALL. U folderu INSTALL su 2 apk fajla:vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t2 i vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t3. Trebam instalirati onaj sa većim brojem vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t3? I gde tačno staviti folder HRH?

Update:
Pokušao sam i da napravim ovakvu strukturu na root interne memorije:
\VocalizerEx2
    \hrh
        \speech
            \components
            \ve

I dalje mi je disable kada ga pokušam čekirati u "Čitanje teksta" androida.
Detaljne informacije gde sta kako, kao i video uputstvo za instalaciju VocalizerEx2, iGO_Israel u trecem postu pod napomenom za neiskusne korisnike.

Na mreži Blue82

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 53
  • -Pohvaljen: 68
  • Aktivan član
  • 73
Deinstalirao staru verziju, na internu memoriju u root kopirao VocalizerEx2, resetovao telefon, instalirao vocalizer i i dalje u podešavanjima imam tu opciju ali kada kliknem na nju neće da je obeleži.

https://ibb.co/hNkSJm - slika ekrana
https://ibb.co/iOD04R  - gde je fajl struktura

Da li možda telefon treba biti rutovan, mada ne verujem u to?

Na mreži Blue82

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 53
  • -Pohvaljen: 68
  • Aktivan član
  • 73
100x deinstaliraj pa instaliraj. Ko zna šta je bilo. Moderator može da pobriše sve moje postove da ne zagadjuju temu.

Preporučujem vašoj pažnji ko nije isprobao.
« Poslednja izmena: 03 Februar 2018, 09:21:29 od strane Blue82 »

• Zahvalnice
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 511
Dodate linije iz nove verzije skina koje su nedostajale kao i sitne korekcije izgovora.
Voice_Serbian-TTS-BD-v2.1-MOD:

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

http://i63.tinypic.com/30lgxt5.jpg
iGO NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, global.cfg i ostalo

Van mreže pustinjak

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 329
  • -Pohvaljen: 2242
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 207
Može li neko da opiše na šta sad liči glasovno navodjenje...sa ranijim verzijama je to zvučalo kao pobješnjeli robot

p.s.
znam,znam...instaliraj pa slušaj do mile volje...bih al' nemam vremena trenutno  Laie_28.gif

• Zahvalnice
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 511
Može li neko da opiše na šta sad liči glasovno navodjenje...sa ranijim verzijama je to zvučalo kao pobješnjeli robot

p.s.
znam,znam...instaliraj pa slušaj do mile volje...bih al' nemam vremena trenutno  Laie_28.gif

Imas u #3 postu poslednji link video pa pogledaj i poslusaj...

Na mreži Nislija30

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 70
  • -Pohvaljen: 1527
  • Global Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 132

p.s.
Kao što ti je kolega rekao ne moraš instalirati da bi probao, već odgledaj njegov  video...
Inače pokušaću  da se setim svih prednosti.
Čitanje  saobraćajnih znakova
Čitanje ulica i kućnih brojeva
Čitanje  menija i opcija
Citanje vremenske prognoze
Čitanje brzina, svih tipova
Itd itd...
Bukvalno  kao da imaš kopilota pored sebe u autu jer je smanjena potreba gledanja u ekran a samim time je i pažnja vozača skoncentrisanija na put.
Naravno sve ovo radi sa i bez skina ali je potrebno imati instaliran VocalizerEx kako bi Lana radila.
Sve ovo gore je opisano sa upotrebom Pongo  Skina, radiće i bez njega ,ali u osiromašenim uslovima.
Pre postavljanja posta/teme pogledajte da li već postoji.

Na mreži Nislija30

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 70
  • -Pohvaljen: 1527
  • Global Moderator
  • Aktivan član
  • *
  • 132
U 1.om i 2.om postu su updejtovani linkovi sa novim verzijama LANG-a i VOICE-a
Pre postavljanja posta/teme pogledajte da li već postoji.

Van mreže anonymvs

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 122
  • -Pohvaljen: 82
  • Član u razvoju
  • 15
Prekršajne kamere SRB 21.01.2018 Naplatne rampe

Baza kamera urađena na osnovu fajla "Prekršajne_kamere_SRB_13.08.2017.txt" od @Nislija30 i BrownDog, dodate prekršajne kamere sa "POIPlaza" i editovane kamere za prosečnu brzinu tako da bi bile kompatibilne sa "Pongo" skinom. Fajl *.txt je potrebno staviti u : iGO_xxx/privdocs/InappShop/Mount/speedcam folder.

Sve kamere :

Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Samo naplatne rampe i kamere za prosečnu brzinu :

Za testiranje, zapažanja i sugestije .... hvala @Nislija30, @pongo_skin_support, @navigas ...
« Poslednja izmena: 10 Februar 2018, 16:27:11 od strane anonymvs »