Download Area - Pored pretrage, koristite i spiskove > Mobilni telefoni, Tableti, PDA, PNA uređaji, Pocket PC, iGO

Xdrive 43j ne bootuje u launcher, POMOC!

(1/1)

easyyu:
Poz..
Posle vise godina koriscenja, odjednom sam od sebe Xdrive 43j vise nece da prikaze launcher menu.
Da napomenem, da se GPS software uvek ucitavao sa SD kartice i nikada sa samog flash-a.
Bez obzira da li je SD kartica u slotu ili nije, imamo samo pocetni boot screenshoot:

Probao sam sve moguce kombinacije, drzi dugo power taster pri paljenju/ sa usb-om bez, rst dugme..uvek isto.
Uredjaj nije pao, nije mehanicki ostecen. Sam od sebe je pao u ovaj status.
Kada ga prikljucim na usb dobijam info:

Slika koja bi trebala da se pojavi je sledeca:

Probao sam da kopiram razne pakete na SD karticu pa mozda sam pokrene nesto ali bezuspesno.
Molim za svaku sugestiju kako bih ga mogao opet vratiti u zivot.
Thx unapred!

Bocky:
99% - prso mu firmware
1% - otkazalo nešto od hardvera

Veoma čest slučaj, nije strašno. Naravno da tada komp i ne može da ga vidi, jer mu pristupa isključivo kada je podignut njegov OS. Jasne su ti solucije. Potrebno je da se preflešuje fabričkim firmverom, to se uvek radi sa SD kartice. Pokušaj da ga iskopaš na netu, možda neko i ima od članova.
U onaj mali procenat slučajeva ili je crkao memorijski čip, ili nešto na ploči, tada je za kantu.

easyyu:
Pa..da.
Trazim ali nigde nikako da nadjem..
Zanima me da li mozda moze neki FW od nekog drugog kineza da se ubaci?
Mozda je ista maticna ploca, ali kako da saznam koji model je moje mat ploce ako ne pise na njoj?

nekonegde:
probaj ovde...imas za fleshovanje raznih navigacija.
http://4pna.com/showthread.php?t=158

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju