Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

Danielle Steel - Prsten

Autor (Pročitano 104 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Danielle Steel - Prsten
« poslato: 10 Januar 2017, 09:16:19 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1178
  • -Pohvaljen: 151522
  • Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 9032
Danielle Steel - Prsten

»Ljudi mi često kažu da nemogu ispustiti iz ruku neku moju knjigu kad je počnu čitati. Moram reći«, dodaje Danielle Steel, »da je i ja teško ispuštam iz ruku dok je pišem.« Očito je da se radi o posebnom razumijevanju i skladu između spisateljice i njenih čitatelja. D. Steel se kao autor izdvaja iz mase pisaca tradicionalnoga ženskog »zašećerenog« ljubavnog štiva. Ona u svojim romanima pokazuje izrazit osjeüaj za potrebe drukčije, suvremene svijesti čitalaca i drukčijih, modernih vremena. Njene glavne junakinje nisu skromne i čestite djevojke, nego otmjene, profinjene i samosvjesne žene, žene sa zvanjem, koje se sigurno kreću svijetom »visokog sjaja«, svijetom mode ili filma, držeüi se morala
utemeljenog na vlastitim uvjerenjima, prepuštajuüi se strasti i ljubavi sa sviješću da su to presudni trenuci u životu žene. Vitkoj, ljupkoj i otmenoj D. Steel, supruzi i majci, sada je trideset šest godina.
Školovala se u Francuskoj i na newyorskom sveuþilištu. Na Zapadu je najcjenjenija autorica
ovog žanra. Američki studenti su je 1981. godine ubrojili u »Deset najutjecajnijih žena na svijetu«.

audio
mp3

files:flash

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Biblioteka foruma MegaSrbija