Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

Facebook: Lajkovanje

Autor (Pročitano 258 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Facebook: Lajkovanje
« poslato: 04 Decembar 2016, 09:56:51 »

Na mreži Tai Lang

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 162
  • -Pohvaljen: 183
  • Aktivan član
  • 81
Moj drug je napravio Facebook stranicu.
Kako bih omogućio drugu da što veći broj ljudi lajkuje njegovu stranicu, molim Vas da dobro razmislite, iskoristite sva vaša znanja sa

Facebook-a i Interneta te da mi napišete šta je potrebno da moj drug uradi kako bi dobio što veći broj lajkova.
Ako znate za neke savete i trikove u vezi postavljenog pitanja molim vas da ih podelite sa mnom.

Odg: Facebook: Lajkovanje
« Odgovor #1 poslato: 05 Decembar 2016, 15:21:29 »

Van mreže CyberBalkan

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 8
  • -Pohvaljen: 91
  • Aktivan član
  • 61
1. Ime Stranice
2. redovna aktivnost.
3.Opis stranice
4.Za pocetak reklamiranje u facebook grupama.
5. advert opcija to jest platiti da se pokaze reklama na facebook-u.

« Odgovor #2 poslato: 11 Decembar 2016, 22:38:33 »

Na mreži Tai Lang

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 81
Dragi moji forumaši, svima Vam mnogo hvala na izdvojenom vremenu za pisanje odgovora i što niste tajili vaše znanje.
Mom drugu koji je vlasnik Facebook stranice za koju hoće da bude lajkovana, proslediću tekst odgovora koje ste posotvali.

Za forumaše koji budu hteli da dođu do odgovora na pitanje za koje je moj drug želeo da sazna moguće načine rešavanja problema, prilažem pdf fajl čiji sadržaj obuhvata odgovore sa svih foruma gde sam postovao pitanje u vezi lajkovanja na Facebook-u.

Svako dobro.

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #3 poslato: 12 Decembar 2016, 08:59:55 »

Van mreže CyberBalkan

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 8
  • -Pohvaljen: 91
  • Aktivan član
  • 61
hvala na fajlu trebace mi zbog , mog youtube kanala.

« Odgovor #4 poslato: 12 Decembar 2016, 15:32:23 »

Na mreži Tai Lang

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 81
Evo još jedan odgovor koji sam danas dobio:

Imate grupe na FB koje se time bave, vi lajkujete drugima a oni zatim vama. To nije zabranjeno.
A najbrzi način je naći nekog ko ima 1000 profila i eto vam odmah 1000 lajkova. Da, ima i takvih, Pakistanci, Indijci i sl. za nekoliko dolara rade svasta po netu. Ali sve su to lazni lajkovi jer oni vise nikad nece doci na vasu stranicu.
Navescu svoj pr. Napravio sam nekoliko stranica na FB i reklamirao do 100 lajkova. Stranice koje su vredele, odnosno da se imalo sta zanimljivo na njima procitati su lajkovane i dalje. One ostale nisu ili vrlo retko, dodju ljudi, ne vide nista za njih interesantno, i ne lajkuju.
Znači najbolje je napraviti stranicu o onome u sta se najbolje razumete i to predstaviti kvalitetno, a obavezno i povremeno dodavati sadrzaj kako bi se videlo da je stranica aktivna.. 

« Odgovor #5 poslato: 12 Decembar 2016, 17:20:48 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 576
  • -Pohvaljen: 20573
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 4165
    • MegaSrbija
Eh da mi je samo pet minuta vlasti,skrljao bih sve moguće tzv. društvene mreže i sve što sledi uz njih.Ne bi bilo više ni lajkovanja niti bilo čega sa tim u vezi.Nije mi jasno,kao prosečnom korisniku interneta,šta vam znači u životu to što će neki da vam "lajkuju" postove ili šta gog da ste postavili na tom prokletom FB-u???Ima li današnja generacija pametnija posla sem da jaše po FB-u ili Instagramu,da postavlja svakojake gluposti iz privatnog života i sedi za kompom i čeka da im tzv. poznanici,koje niko živ ne poznaje,lupi tzv. lajk???Izem ti smisao života,bolje da su nas onomad lepo sravnili sa zemljom dok su imali sve šanse a to.
Čudimo se i lupetamo,zašto nam je ovako kako jeste,i zašto se ništa ne menja na bolje.Imamo pametnih i inteligentnih indiviualaca,ali svi koji nešto vrede i imaju neke šanse,odlaze u inostranstvo jer ovde mogu samo da se hrane roditeljskim hlebom i lajkovima.Od toga se niko neće najesti niti podići i školovati potomke.
Da ne tupim previše.Doktore Troy,a to važi i za sve koji bi eventualno otvarali slične teme.Ne želim nikom nikakvo zlo samo onom ko je zaslužio,niti želim bilo koga da banujem bez jačeg razloga.Znaš i sam da si na FS banovan čim se pojaviš sa novim nalogom.Ne znam šta si sve tamo nalupetao,ali te nešto opasno ne mirišu.Veruj mi,ja tamo nemam nikakvog uticaja niti privilegije,niti mi to treba niti me zanima.Takođe mi se gadi ponašanje izvesnih članova na većini foruma,ali se trudim da budem iznad i van toga,jer smatram da nisam na istom intelektualnom nivou sa takvim likovima,ko god i šta god oni bili ili završili od škole,fakulteta,ili bilo čega.
Da ne tupim reviše,imam pametija posla.ovu temu zaključavam,kao i sve ostale koje bi usledile sa sličnim beskorisnim sadržajem.
Bez ljutnje,ali teme za tamo neko "lajkovanje" i slično,više ne želim da vidim.Na FB i ostalim sličnim sajtovima radite šta god hožete,ali to ovde nije poželjno.
Pozdrav i hvala na razumevanju...
Tema je zaključana!!!