Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Program za skidanje-problem

Autor (Pročitano 604 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Program za skidanje-problem
« poslato: 23 Jun 2016, 04:43:16 »

Van mreže kroki

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 465
  • -Pohvaljen: 2
  • Član u razvoju
  • 9
Da li neko zna kako rešiti problem kada se prilikom pokušaja skidanja video fajla sa nekog sajta,uz pomoć JDownloadera javi poruka "The owner of this file doesn't allow Api downloads, please use browser instead?

Odg: Program za skidanje-problem
« Odgovor #1 poslato: 23 Jun 2016, 20:25:38 »

Van mreže sofronije s

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 78
  • -Pohvaljen: 14461
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1733

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

prouci ovo zemljanine
Све што не знаш питај Гоогле

« Odgovor #2 poslato: 24 Jun 2016, 19:06:13 »

Van mreže kroki

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 465
  • -Pohvaljen: 2
  • Član u razvoju
  • 9
Pokušavam, ali neuspešno, hvala u svakom slučaju

« Odgovor #3 poslato: 24 Jun 2016, 19:29:42 »

Van mreže BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 576
  • -Pohvaljen: 20614
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 4167
    • MegaSrbija
Jedino da probaš preko pretraživača koji koristiš.I ja neke fajlove skidam preko mozille,nemam uvek vremena da jurim premium linkove za JD.Postoji i opcija za remote upload sa nekih,ne svih naravno,hostera na Uptobox,možeš i to da probaš.Otvori free nalog na Uptobox-u,pa iskopiraš lokaciju određenog linka i probaj opciju Remote Upload,možda i uspe.Potom skineš svoj link sa punom brzinom.Primer je Rapidgator,sa njega i ja nekad prebacim ovom opcijom link na svoj nalog pa ga skinem umesto sa brzinom od oko 50 kbps,punom brzinom koju moj paket interneta dozvoljava.

« Odgovor #4 poslato: 13 Jul 2016, 16:55:02 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 1081
  • Aktivan član
  • 116
Jedino da probaš preko pretraživača koji koristiš.I ja neke fajlove skidam preko mozille,nemam uvek vremena da jurim premium linkove za JD.Postoji i opcija za remote upload sa nekih,ne svih naravno,hostera na Uptobox,možeš i to da probaš.Otvori free nalog na Uptobox-u,pa iskopiraš lokaciju određenog linka i probaj opciju Remote Upload,možda i uspe.Potom skineš svoj link sa punom brzinom.Primer je Rapidgator,sa njega i ja nekad prebacim ovom opcijom link na svoj nalog pa ga skinem umesto sa brzinom od oko 50 kbps,punom brzinom koju moj paket interneta dozvoljava.

Brate bolesno dobra stvar, i ja sam jurio premium ali nisam znao da moze remote upload sa rapidgatora na uptubox-a bez premiuma :D
Skida max brzinom od 60Mbps toliki je moj net a sigurno ko ima brzi da ide jos brze.
Jedno pitanjce jel uptobox ima neki dnevni limit za downloaod i upload?
« Poslednja izmena: 13 Jul 2016, 17:02:18 od strane Myl0sh »

« Odgovor #5 poslato: 13 Jul 2016, 17:03:58 »

Van mreže BingoZR™

• Zahvalnice
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 4167
    • MegaSrbija
Takođe dobra stvar,sa Uploaded-a možeš skidati paralelno više fajlova odjednom čak i ako je ubačen tvoj ili bilo koji free nalog.Doduše,brzina je 70 kbps,ali za svaki fajl ponaosob,kao što je i brzina koju daju za registrovane korisnike sa free nalogom.Nije loše za manje fajlove od po stotinak megabajta.

« Odgovor #6 poslato: 13 Jul 2016, 18:45:42 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 1081
  • Aktivan član
  • 116
I to je dobro da se reuploaduje nesto preko noci vise fajlova pa do jutra polako po 70kbps uploadovace ga kad tad.

Probao sam remote upload sa utobox-a na filefactory i na rapidgator al mi ne uspeva, jel moram da kupim premium za uptobox ili moze preko free naloga na neku foru?

« Odgovor #7 poslato: 13 Jul 2016, 19:10:02 »

Van mreže BingoZR™

• Zahvalnice
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 4167
    • MegaSrbija
Obrnuto ne može,jedino Uptobox daje mogućnost korisnicima sa free nalogom da rade remote upload sa nekih hostera.Na ovim drugim hosterima ne vredni ni pokušavati.Ima jedino opcija da prisvojiš nečije linkove,sa istog hostera naravno,to imaš i na Uptobox-u.Copy to my files,ili slično,uglavnom se tako naziva ta opcija.Mada,ako posle ne preimenuješ te kopirane fajlove,uglavnom se brišu sa hostera čim neko prijavi,ili administracija iz bilo kojih razloga obriše originalne linkove.Nisam siguran,ali ne verujem ni da će preimenovanje spasiti te kopirane linkove koje si preuzeo,tj. kopirao na svoj nalog.Nije toliko ni bitno,bitno je da Uptobox daje neke opcije koje na drugim hosterima nemamo.