Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

BMW 320d 2005 mape

Autor (Pročitano 1728 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

BMW 320d 2005 mape
« poslato: 25 Maj 2016, 17:22:16 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 65
  • -Pohvaljen: 1413
  • Aktivan član
  • 111
Zna li neko gde mogu da skinem mape za gore navedeni auto, one treba da se narezu na DVD-DL koliko sam cuo.
I valjda treba neki dobar DVD rezac sa posebnim FW da nije neki jeftini.
S obzirom da je star mislim da sam video negde da ne postoje mape za srbiju, ali nema veze makar nek ima evropu sto novije mape, ako ima iz ove godine bilo bi dobro.

Odg: BMW 320d 2005 mape
« Odgovor #1 poslato: 26 Maj 2016, 11:44:25 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 111

Jel moze drugi? :)

Zna li neko da li mogu preko bilo kog DVD rezaca da se rezu ovi diskovi? Stari lose radi pa ionako kupujem novi.
Cuo sam negde da moram da imam odredjenu marku i taj DVD rezac mora da ima odredjeni FW, jel to tacno?
Hocu bratu i dobrom komsiji da ubacim na Audi(za audi sam nasao nesto) i ovog BMW-a.

« Odgovor #2 poslato: 26 Maj 2016, 14:45:37 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 111
ovi linkovi rade, posto nemam premium skida se sporo ali nema veze, skinuce se kad tad.
Nego jel to sigurno radi na BMW Navigation Busines, nesto sam googlao i izgelda da ove mape nisu za nju pa pitam, mozda gresim.

evo slike
http://i.imgur.com/RyRyXPX.jpg
BMW 320d 2005 mape

« Odgovor #3 poslato: 27 Maj 2016, 08:42:54 »

Van mreže kikindos

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 110
  • -Pohvaljen: 19827
  • Moderator
  • Veteran
  • *