Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Renault Megane 3 2008 tomtom carminat live pomoc i kupovina mapa

Autor (Pročitano 2668 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 65
  • -Pohvaljen: 1418
  • Aktivan član
  • 111
Izvinjavam se ako sam pogresio sekciju ali terba mi hitno.

Molim za pomoc treba mi hitno da namestim reno megan 3 2008.
U njemu je TomTom Carminat Live barem tako pokazuje tt Home kad povezem sa PC-em.
Googlao sam i googlao i svi kazu da je nemoguce da se crackuje live.
Nasao sam negde neke navodno crackova updateove sistema za carminat i navodno rade ove mape ali sve je bezuspesno, 965 mape kaze da ne rade (pise na nemackom)ono kao kad ne uspes da ih aktiviras.
Probao sam i 970 mape tako isto,,imam metakodove za 970 mape ali pise isto. Activator kaze da je ok ali kad ubacim u auto nema pomoci.

Glava hoce da mi explodira i ne znam sta da radim ako na kraju krajeva ne moze nikako da se resi hocu da preko TT Homa kupim mape ali mi nesto ne uspeva.
Kreirao sam nalog na tomtomu i preko tt home jedva sam namestio da trazi payout morao sam da kucam zip code iz engleske ali kada sam to namestio mape su u funtama i kostaju nesto vise nego u evrima. I na kraju neka bude u funtama samo da ubacim te mape.

Molim za pomoc sto pre, treba mi za sutra.

Moze li mi neko bolje objasniti postupak kupovine mapa i da li se nakon prihvataljam kartice moze odmah skinuti preko tt homa mape?
Sa stare originalne kartice sam greskom sam napravio backup ali bez mapa, tako da planiram da to uradim na novu karticu :(

Hvala unapred

Odg: Renault Megane 3 2008 tomtom carminat live pomoc i kupovina mapa
« Odgovor #1 poslato: 22 Maj 2016, 10:22:36 »

Na mreži kikindos

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 112
  • -Pohvaljen: 20113
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 613
0

КАКО ДА АЖУРИРАМ ЦАРМИНАТ ТОМТОМ ЛИВЕ?

Овај велики ажурирање на верзију 9.845 обухвата многа побољшања за навигацију помоћу Царминат ТомТом Ливе.

Зонама опасности сервис је сада доступан за претплатнике да живи и да се ажурирају у реалном времену.
Локална претрага са Гоогле је замењен ТомТом места и то чини у потрази за тачке интереса лако.
Неколико побољшања перформанси и исправке грешака су направили.
Да бисте ажурирали Царминат ЛИВЕ, следите ове кораке:

Из главног менија на вашем Царминат ТомТом ЛИВЕ, изаберите Уклоните СД картицу .

Сачекајте док поруци Сада можете безбедно уклонити СД картица се приказује.

Извадите СД картицу из Царминат ТомТом ЛИВЕ.

Убаците СД картицу у читач картица повезан са рачунаром.

Ако није инсталиран ТомТом ХОМЕ, инсталирајте га .

Старт ТомТом ХОМЕ, а затим кликните на Упдате мој Царминат ТомТом Ливе .

Уверите се да је захтев за ЦАРМИНАТ ТомТом Ливе је изабран, а затим кликните на Упдате и инсталирати .

Када ТомТом НАСЛОВНА заврши инсталирање новог софтвера на СД картици, кликните на Доне .

Кликните Девице > Искључите уређај , а затим уклоните СД картицу из читач картица рачунара.

Унутар возила, проверите да ли ваш Царминат ТомТом Ливе и радио су искључени, а затим убаците СД картицу у царминат Ливе.

Укључити контакт у вашем возилу.

Неколико екрани се приказују. Када се то затражи, потврдите инсталацију кликом Да . Инсталација траје око 2 минута. Када заврши, Царминат ТомТом Ливе рестартује аутоматски.

Први део ажурирања је сада завршена. Сада треба да поновите кораке 1-9 да преузмете бесплатну исправку са

« Odgovor #2 poslato: 22 Maj 2016, 12:36:52 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 111
Vec sam ubacio i azurirao tomtom na auto sam crackovanom verzijom 9.846, da li cu da imam problema zbog toga i tt home trazi ugrade na 9.884 da ;li to da uradim?

Snaci cu se nekako da azuriram mape preko tt home ali posto sam iz kragujevca nece da mi prihvati postal code.
Morao sam da laziram podatke.
Na slici se vidi sta sam uradio.
Kada ubacim moju da kupim karte da li odmah skidaju novac sa kartice i mogu odmah da skinem mape?

http://i.imgur.com/pFVkzmy.png

EDIT:

Kupio sam mape i cekam na verifikaciju, kada dobijem dozvolu za download mapa da li mogu te iste mape da iskorsitim na jos ejdan uredja isto tomtom live ali na vakum drzac ili su te mape povezane samo za jedan uredjaj?
« Poslednja izmena: 22 Maj 2016, 15:45:25 od strane Myl0sh »

« Odgovor #3 poslato: 23 Maj 2016, 11:30:45 »

Na mreži kikindos

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 112
  • -Pohvaljen: 20113
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 613
probaj ovaj SE_Navcore_8.842_Carminat_TomTom 

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #4 poslato: 23 Maj 2016, 12:28:32 »

Van mreže Myl0sh

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 111
Jel ovaj SE NC 8.842 bas za Live verziju i da li ce raditi crackovane mape na megane 3 2008?
Jel ima neke veze so sam vec ubacio neku navodno crackovanu verziju 8.846 u uredjaj?

Jel mogu ove original mape da se koriste u vise uredjaja ili su vezane samo za jedan, npr u megana i u tomtom live VIA120?

Jos cekam za dozvolu za download :(
http://i.imgur.com/zBe9S4L.png

Vec sam bio kupio mape i preko tt home instalirao u megana i radi odlicno, nisam stigao da isporbam taj SE NC 8.842, ipak hvala ti.
« Poslednja izmena: 25 Maj 2016, 17:23:44 od strane Myl0sh »

« Odgovor #5 poslato: 09 Jun 2016, 13:13:37 »

Van mreže Mrki2012

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1
  • -Pohvaljen: 0
  • Član u razvoju
  • 2
Molim te napisi malo detaljnije kako si skinuo i instalirao mape, koju verziju i kako rade na nasim ulicama, i jesu li samo za Istocnu Evropu?
Hvala

« Odgovor #6 poslato: 08 Avgust 2016, 13:17:32 »

Van mreže Mrki2012

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1
  • -Pohvaljen: 0
  • Član u razvoju
  • 2
Za one kojima bude trebalo za Megan 3 do 2011, na TOM TOM navigaciju, mogu da se instaliraju mape i to ljudi rade za od 2000din do 85e po oglasima, kako ko i kako gde, a za novije od 2012, tj. za TOM TOM Live, po meni najbolje,kao sto je Losmi pre mene i uradio,a i ja, pratiti sajt Tom Toma, i preko Intesa internet kartice, kupiti mape na snizenju , sad u julu 2016 su bile 26e, mapa cele Evrope, ver. 9.7 sa nasim regionom i to fiiino sljaka, posle se mogu skinuti i nasi glasovi, a moze se i na netu naci glasovi poznatih koji se inace placaju...