Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

Igo Primo na Samsung S4 instalirati,

Autor (Pročitano 4167 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Igo Primo na Samsung S4 instalirati,
« poslato: 03 Maj 2016, 12:20:03 »

Van mreže lela1

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 210
  • -Pohvaljen: 12
  • Član u razvoju
  • 6
Dobar dan, vratila sam moj mobilni Samsung S4 na pocetno stanje i sad vise nemogu da instaliram Igo Primo.Uvek stoji IGO angehalten(iskljucen) i iskljuci se i nemogu nista.Probala sam dosta stvari i nisam uspela.Zahvalna bih bila ako mi neko moze pomoci,jer sam pre mogla nesmetano da instaliram .Pozdrav

Odg: Igo Primo na Samsung S4 instalirati,
« Odgovor #1 poslato: 03 Maj 2016, 12:43:31 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 24
  • -Pohvaljen: 51471
  • Prijatelj foruma
  • 1311
interna memorija?
eksterna memorija?

da li si brisala stari igo folder?
jesi li odavde skidala fajlove?

« Odgovor #2 poslato: 03 Maj 2016, 14:55:49 »

Van mreže lela1

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 6
externa memoria 16Gb
Android
skidala sam ovde ,radilo je sve dok nisam telefon vracala na pocetno stanje.Sad celo vreme pokusavam,brisem ,instaliram.
Evo sad sam uspela samo sa jednim APK,sad cu videti dali cu dalje moci sve da instaliram. Hvala ti mnogo na brzom odgovoru.
 Ali imam jos jedno pitanje,nemogu nijedan Skin da napravim uvek se vraca na Standard.Dali mi tu mozete pomoci? Imam neke:Gjak,Dimka ,Doupas,ali nemogu nikako da postavim da mi radi.Dali negde gresim ili treba nesto da brisem iz foldera.Hvala i pozdrav

« Odgovor #3 poslato: 03 Maj 2016, 17:49:07 »

Na mreži kikindos

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 110
  • -Pohvaljen: 19807
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 611
Kad god se vraca mobilni na fab reset pozeljno je uraditi i formatiranje eksterne sd kartice.Prebaciti muziku slike video na komp i onda naravno format sd kartice zbog toga sto uvek ostane neki rep koji pravi problem

« Odgovor #4 poslato: 03 Maj 2016, 18:31:00 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • Prijatelj foruma
  • 1311
externa memoria 16Gb
Android
skidala sam ovde ,radilo je sve dok nisam telefon vracala na pocetno stanje.Sad celo vreme pokusavam,brisem ,instaliram.
Evo sad sam uspela samo sa jednim APK,sad cu videti dali cu dalje moci sve da instaliram. Hvala ti mnogo na brzom odgovoru.
 Ali imam jos jedno pitanje,nemogu nijedan Skin da napravim uvek se vraca na Standard.Dali mi tu mozete pomoci? Imam neke:Gjak,Dimka ,Doupas,ali nemogu nikako da postavim da mi radi.Dali negde gresim ili treba nesto da brisem iz foldera.Hvala i pozdrav
misli se na kojoj memoriji si ubacila igo folder internoj ili eksternoj
android se podrazumeva ali koji? jelly bean 4.2,x kit-kat 4.4.x, lolipop 5.x, marshmelow 6.x?

možda ti se formatiranjem izbrisao root telefona ako je bio rutovan, i ako si prebacila na eksternu karticu igo folder a imaš kit kat android ili lolipop onda neće da radi
jer nije dozvoljen upis podataka na eksternu karticu zato što nema sd fix, i zato ne pamti podešavanja, nema save foldera u IGO folderu.... itd

« Odgovor #5 poslato: 03 Maj 2016, 21:49:42 »

Van mreže lela1

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 6
Telefon mi je Kit-Kat 4.4.2,Igo folder stoji u memorijskoj kartici sad posle instalacije ,imam i Save, mozda to smeta.Ali neznam kako da stavim Skin da mi radi i koji,mozda treba negde nesto promenuti.Pozdrav

« Odgovor #6 poslato: 03 Maj 2016, 22:07:45 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • Prijatelj foruma
  • 1311

kad uđeš u iGO --> podešavanje ---> ekran ---> dnevno, noćno tu treba skin da se pojavi u opcijama. potvrdiš i restartuješ navigaciju,

ako ne zapamti problem je kit-kat android

i onda ili root pa sd fix ili deljenje osnove igo na internu a karte na eksternu.

moraš da vidiš jel ima nekih fajlova u save folderu. ako nema onda je to zbog kit kat i eksterne kartice.

« Odgovor #7 poslato: 03 Maj 2016, 23:13:03 »

Van mreže lela1

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 6
U Save folder imam: preloads,profiles,stats ,tmc-http.sav.Ali ovo drugo sto ste mi napisali neznam sta bi radila,pa bolje da neradim .Hvala i pozdrav

« Odgovor #8 poslato: 04 Maj 2016, 12:36:54 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • Prijatelj foruma
  • 1311
ako u save folderu ima fajlova onda je u redu. samo da nisu ti save fajlovi ostali pre reseta telefona.
jesi li sigurna da taj telefon pre reseta nije bio rutovan?

« Odgovor #9 poslato: 04 Maj 2016, 16:14:52 »

Van mreže lela1

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 6
Nije bio,sad sam preko programa ROOT CHECK  i pice not running.Sta mislis da sve prebacim na internu memoriju,mozda ce raditi ili ipak negde moram nesto menjati.