Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

iGo Prime za Fiat Bravo

Autor (Pročitano 1178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

iGo Prime za Fiat Bravo
« poslato: 25 Mart 2016, 20:31:16 »

Van mreže miskec1983

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 3
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 1

Kupio sam Fiat Bravo iz 2007 i u njemu imam ovaj uredjaj:

http://www.seicane.com/car-dvd-player-for-fiat-bravo-with-gps-radio-tv-bluetooth-srd-8811

On koristi WinCE 6.0 i ima rezoluciju 800x480. Naravno nemam karticu sa iGo Primo za njega i pokusavam da nadjem na netu da skinem odgovarajucu aplikaciju i mape.

Mape sam uspeo da skinem zahvaljujuci linku ovde na formu. Rec je o Q3 2015 mapama sto je dovoljno novo. Ali sa aplikacijom mi bas i ne ide. Probao sam ovu iGO Primo 2.4 9.6.13.405512 al to je izgleda Truck varijanta. Kada sam je ubacio u uredjaj aplikacija se pokrenula ali kao da se onaj pocetni ekran zamrzne i nece dalje.

Da li neko moze da mi preporuci koju iGo aplikaciju da skinem, (da mi da link ka torentu).

Hvala unapred.

Odg: iGo Prime za Fiat Bravo
« Odgovor #1 poslato: 26 Mart 2016, 13:29:54 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 7653
  • Global Moderator
  • Veteran
  • *
  • 638
Ako si dobro naveo uređaj i ako je baš ta specifikacije, evo ti proverena varijanta Primo-a:

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Čist program. Dodaj global.cfg, mape, poi, buildings po želji (uz odgovarajuće licence), to su obavezne stavke, DEM, speedcams ako hoćeš...Srpski jezik i glas su već ubačeni.