Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

Diskretne reklame, u knjigama. :)

Autor (Pročitano 1021 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Diskretne reklame, u knjigama. :)
« poslato: 02 Februar 2016, 15:34:44 »

Van mreže SerbskiSon

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 39
  • -Pohvaljen: 2310
  • Aktivan član
  • 136
Pozdrav, svima. :)

Želeo bih da predložim da se trajno ukloni pravilo vezano za biblioteku, a koje nedozvoljava nikakve reklame u knjigama... Znači, smatram da je to pravilo jako štetno za Mega forum, i da pre svega najstrašnije unazađuje njegovu biblioteku, a koja bi inače mogla biti mnogo bogatija, nego što je sada. :) Razmislite dobro, to nije nikakvo reklamiranje drugih warez foruma, to je jedva primetna (diskretna) reklamica u knjigama, koja neće (ubeđen sam) naneti nikakve štete Mega forumu, baš naprotiv. :) Evo, ja sam raspoložen da radim svakodnevno, spreman sam da potrošim mnogo vremena, da bi ovdašnja biblioteka bila na zavidnom nivou, samo morate prethodno "olabaviti"  prokleta pravila vezana za postavljanje knjiga. :) Pozz! :)
« Poslednja izmena: 02 Februar 2016, 15:40:09 od strane SerbskiSon »

Odg: Diskretne reklame, u knjigama. :)
« Odgovor #1 poslato: 02 Februar 2016, 15:39:18 »

Van mreže BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 573
  • -Pohvaljen: 16365
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 3884
    • MegaSrbija
Ako nije direktno ili indirektno reklamiranje drugih warez foruma,ne vidim nikakvih prepreka za postavljanje materijala.Kaži šta je konkretno u pitanjej pa da razmotrimo.Inače slabo pratim taj deo foruma ali pravila su uglavnom ista za sve.

« Odgovor #2 poslato: 02 Februar 2016, 15:40:21 »

Van mreže MGB™

• EggDrop
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 555
  • -Pohvaljen: 45399
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5964
daj skrin da vidimo mi tu diskretnu reklamicu :D

« Odgovor #3 poslato: 02 Februar 2016, 15:46:34 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1179
  • -Pohvaljen: 151557
  • Forum Administator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 9042
Diskretna reklamica na knjigama znači ovako nešto, postavljena preko svake stranice, i zbog takvih reklamica je postavljeno pravilo.   

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 02 Februar 2016, 16:01:24 od strane MGB™ »
   Biblioteka foruma MegaSrbija  

« Odgovor #4 poslato: 02 Februar 2016, 15:47:28 »

Van mreže SerbskiSon

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 136
daj skrin da vidimo mi tu diskretnu reklamicu :D

Evo, npr. u jednoj knjizi, to je samo jedna mala reklama, na naslovnoj strani, znači, nema je po celoj knjizi, ali ni to kod kod vas trenutno nije dozvoljeno. Slika: http://i.imgur.com/tIt1yPf.jpg :)
« Poslednja izmena: 02 Februar 2016, 15:52:36 od strane SerbskiSon »

« Odgovor #5 poslato: 02 Februar 2016, 15:49:26 »

Van mreže SerbskiSon

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 136
Diskretna reklamica na knjigama znači ovako nešto, postavljena preko svake stranice, i zbog takvih reklamica je postavljeno pravilo.   

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Uh, Agata, to nije diskretna reklama, nisam mislio na to, to je već previše... :)
« Poslednja izmena: 02 Februar 2016, 16:01:43 od strane MGB™ »

« Odgovor #6 poslato: 02 Februar 2016, 15:53:52 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 1179
  • -Pohvaljen: 151557
  • Forum Administator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 9042
u 90 % knjiga koje želiš prenositi na MS su takve reklame, gde veća gde manja slova, zato su i postavljena pravila, svaka reklama je reklama i  nijedna nje diskretna reklamica kako ti kažeš
   Biblioteka foruma MegaSrbija  

« Odgovor #7 poslato: 02 Februar 2016, 15:59:26 »

Van mreže BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 573
  • -Pohvaljen: 16365
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 3884
    • MegaSrbija
Trebalo bi ukloniti taj watermark,ko se snalazi u fotošopu nek odradi pre postavljanja.Uostalom,svako ima svoj izbor nekog "omiljenog" foruma,a činjenjica je da su neki od nas tamo i banovani bez razloga.To je neka vrsta rivalstva,zavisti,ili ko zna čega.Po meni,to je sasvim glupo i nepotrebno,ali eto,ima i takvih foruma i administracije istih.Na našem forumu imamo članova iz svih krajeva bivše Juge kao i iz inostranstva,i prema svima smo fer i korektni.To nije slučaj svugde.Takođe,znam za dosta foruma sa mnogo ekstremnijim ograničenjima.Ima gde treba postaviti 50 korisnih postova sa linkom za skidanje da bi se dobila dozvola da se vide linkovi na forumu.I naiđeš na neispravan link,ispao si budala.Toga kod nas nema,a jedno pravilo na svim warez forumima je isto,a to je da je zabranjeno reklamirati druge warez forume.Ovo sa slike može lako da se obradi i obriše,nadam se da to ne predstavlja neki problem.Ko postavi url od nekog drugog foruma u rar fajl,to je druga priča,to nije direktna niti vidljiva reklama na forumu za članove.Da li će neko da klikne i registruje se tamo,to je njegov lični izbor,u to se ne možemo niti želimo mešati.

« Odgovor #8 poslato: 02 Februar 2016, 16:00:48 »

Van mreže MGB™

• EggDrop
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 555
  • -Pohvaljen: 45399
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5964
to su reklme.... ako je jedna stana moze se i bez te jedne strane :D ukloni je pa upuj bez nje to su otvorene reklame .... ponavljam ove sto su ovde okacene nisu nase vlasnistvo niti se zna cije su niti me iskreno zanima cije su ni koje radio je sve je nadjeno na netu al bar vecina nema nikakvu reklamu....

« Odgovor #9 poslato: 02 Februar 2016, 16:13:59 »

Van mreže SerbskiSon

• Zahvalnice
  • Aktivan član
  • 136
Ljudi, pa mi se svi borimo na istoj strani, mislim, sve je ovo piraterija... Svi smo mi pirati. :) Eto, recimo, ja na SF-u postavljam sve knjige, bez razlike, imale one reklamu u sebi ili ne, ljudima se sviđa ta sloga među braćom, zato posećenost foruma stalno raste, a ne opada. ;) :)