Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

windows navigacija

Autor (Pročitano 4168 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

windows navigacija
« poslato: 25 Decembar 2015, 01:52:38 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 11
  • -Pohvaljen: 8
  • Član u razvoju
  • 14
Pozdrav svima, zanima me gde mogu da skinem navigaciju za windows 10 (ako je nekako moguce)?Lumia 550 je u pitanju (znam da nije bitno, ali ajde).
Takodje, nemam memorijsku karticu..ali nije problem ubaciti negde oko 2 GB ako ima potrebe za istim.
I ako nije problem da dobijem detaljnija uputstva oko instalacije itd.Hvala unapred. :)

Odg: windows navigacija
« Odgovor #1 poslato: 25 Decembar 2015, 10:48:59 »

Na mreži Bocky

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 64
  • -Pohvaljen: 7679
  • Global Moderator
  • Veteran
  • *
  • 640
Skidaš HERE navigaciju sa Microsoftovog Store-a.
Mape su relativno glomazne, tako da je poželjno da ubaciš mSD karticu. S' obzirom da su veoma jefine (8GB < 500din), ne vidim poentu ubacivanja manjeg kapaciteta.

« Odgovor #2 poslato: 25 Decembar 2015, 16:07:37 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 14
Na storu nemam Here da skinem jbg, skinuo sam neku MapFactor i za sada koliko toliko zavrsava posao..primer sto me malo zenta da idem negde sa njom je to sto na malo iskrivljenom putu (nije krivina bas)..evo detaljno da objasnim nadam se da ce me neko shvatiti.

Idem pravo i sada ima skretanje za desno i pravo, ja nastavim pravo ( a iza mene ostaje ona ulica za desno), i nailazim na tu da nazovem "krivinu" (levo) i pise da moram da odem na onu ulicu desno (sto sam prosao), pa "krivina" levo...znaci celu raskrsnicu trebam da zeznem, da bih nastavio svoju putanju. :S

Znam da je malo teze za skapirati, ali ajde....

« Odgovor #3 poslato: 25 Decembar 2015, 16:58:56 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 24
  • -Pohvaljen: 51519
  • Prijatelj foruma
  • 1311

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #4 poslato: 25 Decembar 2015, 21:13:34 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 14

« Odgovor #5 poslato: 25 Decembar 2015, 21:47:01 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • Prijatelj foruma
  • 1311
jedan od razloga zašto nikad ne bih uzeo telefon sa windows phone operativnim sistemom. softverska podrška je nula.
za android ima bar 20 navigacija plus isto toliko gps programa

« Odgovor #6 poslato: 25 Decembar 2015, 23:41:11 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 14
Sada sam i ja svestan da sam pojeo g... ali kasno.Znam na L9 2 sam imao krekovan sygic, i sa njim nisam razmisljao dok vozim.Hvala baki jos jednom

« Odgovor #7 poslato: 26 Decembar 2015, 00:02:53 »

Van mreže vladcepesh

• Zahvalnice
  • Prijatelj foruma
  • 1311
ne znam u čemu je problem taj here drajv+
za android se skoro pojavio pod nazivom here maps i prilično je dobra navigacija

edit:

ti imaš windows mobile 10?

vidi ovde ima neka opcija za budženje

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #8 poslato: 26 Decembar 2015, 00:52:39 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 14
Probacu pa cu ti javiti sta se desilo, da li ce telefon posle moci da sljaka. :D

Hvala jos jednom i javljam ;)

« Odgovor #9 poslato: 26 Decembar 2015, 03:01:02 »

Van mreže crackyyy

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 14
Evo cisto da se javim, i da kazem dizem ruke vise....koristicu ovu besplatnu dok ne kupim neki tablet ili  navigaciju i da ne brinem.Hvala ti jos jednom. :)

Inace:

Kada trebam u Windows 10 (PC) da otvorim program deploy tako nesto (ono da kontrolisem aplikacije i tako dalje), nece da ga vidi..nece ni da otvori program na (PC-u).Nemam zivaca vise, pa ako znas nesto kako to da resim pusti mi privatnu poruku ili ovde.Znaci kompjuter i telefon su mi Windows 10.