Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Ljubomir R. Erović - Knjiga recepata za jela od belih bubrega

Autor (Pročitano 838 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

« poslato: 07 Septembar 2015, 15:38:23 »

Na mreži Бодин

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 351
  • -Pohvaljen: 61570
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2602
  • "Sliko me je paparaco dok sam jezikom palaco"
Kuvanje sa mudima

Još kao mali slušao sam priče starijih ljudi da beli bubrezi kada se dobro spreme stimulišu seksualni nagon kod osoba koje ovo jelo konzumiraju. Meni je to izgledalo smešno i glupo, sve dok jednom prilikom već kao odrastao čovek (početkom 90-ih godina) nisam sticajem okolnosti bio na nekoj žurci kod prijatelja i jeo gulaš koji mi se izuzetno svideo. Rekli su mi da jedemo gulaš od divljeg zeca. Te noći nisam mogao da spavam jer sam postao neverovatno uzbuđen i osećao strahovitu potrebu za ženom. Takvo iskustvo nikada ranije nisam doživeo. Sledećeg dana nakon divlje noći saznao sam od prijatelja da je jelo koje smo te večeri jeli u stvari bio gulaš od belih bubrega. Odmah sam shvatio da bi to moglo postati odlično sredstvo za suzbijanje seksualne nemoći kod određenih ljudi a kroz takmičenja u spremanju belih bubrega da dođemo do recepta najjačeg afrodizijaka kojim bi mogli da osvajamo svet. Hranom do boljeg seksa umesto lekovima, parola koja mi je stalno bila u glavi. Zbog raznih problema koji su se pojavljivali zadnjih godina na ovim prostorima pravi trenutak za pokretanje ovog takmičenja ukazao se tek 2004 godine. Pozvao sam par dobrih prijatelja , rekao im da sam rešio da napravim takmičenje i tako je sve krenulo.

kuvanje_s_mudima.pdf

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 02 Avgust 2019, 12:34:55 od strane Бодин »
Biblioteka foruma MegaSrbija

Odg: Ljubomir R. Erović - Knjiga recepata za jela od belih bubrega
« Odgovor #1 poslato: 02 Avgust 2019, 12:35:04 »

Na mreži Бодин

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 351
  • -Pohvaljen: 61570
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2602