Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O    D O S L I    ! ! !

PSI-Kolekcija knjiga o psima

Autor (Pročitano 15562 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: PSI-Kolekcija knjiga o psima
« Odgovor #50 poslato: 06 Mart 2018, 01:33:56 »

Van mreže Lola123

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 508
  • -Pohvaljen: 24327
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2253
Learn how to lead a full and rewarding life with your Boxer Puppy and watch them develop into a mature healthy Boxer! In Fact, if you want to learn all you can about Boxer Puppies, then you've come to the right place! The Boxer is a very loving breed that will be devoted to you throughout their entire lives…

files:flash

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Trenutno sam odsutan s foruma pa vas molim da mi ne šaljete poruke.

« Odgovor #51 poslato: 07 Mart 2018, 02:11:39 »

Van mreže Lola123

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 508
  • -Pohvaljen: 24327
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2253
In this groundbreaking book, professional dog trainer Victoria Schade reveals that a successful relationship between you and your dog isn't about establishing yourself as the pack leader, but about building a meaningful bond. She explains how this bond forms the core of your entire relationship; if it's lacking, it's the primary source of any frustration you may be having with your dog.

files:flash

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

Trenutno sam odsutan s foruma pa vas molim da mi ne šaljete poruke.

« Odgovor #52 poslato: 02 Januar 2019, 00:41:43 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 2494
  • -Pohvaljen: 350660
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 14283
Linkovi za knjige koje su postavljene na engleskom nisu zamenjeni jer nemam ih kako bih mogla napraviti reupload. Član Lola123 će to uraditi kada se vrati na forum.
FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.