Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

GPS fix za MTK uredjaje

Autor (Pročitano 963 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

GPS fix za MTK uredjaje
« poslato: 30 Avgust 2015, 20:05:57 »

Na mreži pustinjak

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 334
  • -Pohvaljen: 2254
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 208
Red je da se i ja oglasim,..pošto sam do sad sa ovog sajta samo skidao ono što mi je trebalo,..još jednom hvala za sve linkove do sad !!!

Kao što vidite u naslovu teme pričam o gps fix-u za uredjaje sa Mediatek (MTK) čipom.

Pošto sam se do sad namučio sa fiksiranjem lokacije pri startovanju iGO-a,konačno sam našao funkcionalno rešenje.Preduslov je da imate Root-ovan uredjaj !

Dakle,skinite sa Google play-a aplikacije MT GPS EPO Fix i Mobileuncle MTK tools
Kad za obe app dozvolite Root pristup startujte MT GPS EPO Fix i kliknite Download EPO files

Posle toga startujte i Mobileuncle MTK Tools i idite na tab Engineer Mode,izaberite Engineer Mode (MTK) i skrolujte udesno do Location.

Kliknite na YGPS i potom na tab INFORMATION.Na dnu ekrana kliknite prvo tab HOT.Kada dobijete gps fix kliknite i FULL.Kada dobijete i FULL fix kliknite ispod na tab AGPS restart.

Za vreme rada sa YGPS-om to jest sa HOT i FULL fix-ovima morate biti na otvorenom i imati uključen GPS.

Posle ove procedure mnogo brže ćete dobiti lokaciju u navigaciji i bićete skroz ufiksani i spremni za put :)

p.s.

Unapred se izvinjavam administraciji ako slična ili ista tema već postoji.