Dobrodošli > Upoznavanje članova

Pozdrav

(1/2) > >>

BingoZR™:
Pozdrav svim novim članovima,dobro nam došli.Ko želi,ovde može da se predstavi i kaže nam par stvari o sebi,neka svoja interesovanja ili slično...

Krstash:
pozz svima, ovako trazio spisak filmova da bih stavio da ljuti umetne u website da se gleda i slucajno sam niso ovde pa sam par primeraka ukro msm copy paste only naslov znaci samo naslov filmova nista vise, znaci ne krasti linkove za download vec samo naslov kao predlog nima nadam se da nisam nista lose ucinio. (trazio mega srb) istim domenom no google izbacio ovde, dopo mi se forum i odma sam se reg. iz sumadiskog sam okruga.. 22g

zanimacija pa filmove za gledanje preko neta, download filmova, music, 3d crtaca kao sto su ren i stimpi,sauth park i td , po nesto i od igrica posto slab racunar igram ono sto moze da guta moj pc :D

(ako sam ovde nesto pogresio ili bilo sta neka mi se javi itd bolje na vreme nego posle) :)

BingoZR™:
Pozdrav i dobro nam došao.Drago nam je da ti se sviđa naš forum,želimo ti prijatan boravak i lepo druženje.Ako imaš bilo kakva pitanja u vezi bilo čega,slobodno pitaj,trudićemo se da pomognemo koliko možemo.pozz

SgT.Alexxx™:
Dobro nam dosao i ostani aktivan ;)

kralj79b:
pozdrav!

pisem i sarajeva, lutao netom trazio neku stranicu na kojoj cu se moci zabaviti... filmovi, serije i tako to i naletih na megasrbiju, koja mi se ucinila jako interesantnom... nadam se da cu naci ovdje ono sto me zanima... pored filmova dangubim svakodnevno, nekad i vise od desetak sati na HTu, pa ako ko zna za to neka se javi :)

interesuje me serija supernatural sezona 7 epizode 10,11 i dalje :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju