Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Uradi sam/ Zanati

Autor (Pročitano 5280 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uradi sam/ Zanati
« poslato: 18 Decembar 2015, 19:38:23 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5962
  • -Pohvaljen: 519128
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 15460
  • pazi kako hodaš, koračaš po mojim snovima

Knjige i priručnici o različitim zanatima, projektima, hobijima i
svemu što se podrazumeva u opis
Uradi Sam

« Poslednja izmena: 04 Avgust 2019, 20:17:40 od strane Agata »
Da nije okružen budalama, pametan čovjek često ne bi znao što da misli.

Umetnička stolarija - Uradi sam
« Odgovor #1 poslato: 29 Decembar 2015, 13:39:58 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5962
  • -Pohvaljen: 519128
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 15460
  • pazi kako hodaš, koračaš po mojim snovima
Umetnička stolarija - Uradi sam

pdf

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 08 Decembar 2018, 10:16:30 od strane Agata »
Da nije okružen budalama, pametan čovjek često ne bi znao što da misli.

Bojan Kraut - Strojarski priručnik
« Odgovor #2 poslato: 26 Januar 2017, 03:24:51 »

Van mreže Lola123

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 508
  • -Pohvaljen: 26328
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1146
STROJARSKI
PRIRUČNIK

Gradivo priručnika je tako koncipirano da sadrži ono što dnevno treba strojarskim inženjerima, tehničarima ili majstorima, te studentima strojarstva i učenicima srednjih tehničkih učilišta. No i drugi stručnjaci, primjerice elektrotehničari, kemičari, građevinari i arhitekti, mogu u ovom priručniku pouzdano i brzo naći mnoge potrebne podatke.

n-l
mg.log

Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 03 Decembar 2018, 15:54:20 od strane 109 »
Trenutno sam odsutan s foruma pa vas molim da mi ne šaljete poruke.

Zidar u kući i stanu
« Odgovor #3 poslato: 28 April 2017, 03:35:12 »

Van mreže Lola123

• Zahvalnice
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1146
Uradi sam/ Zanati

mg.log

« Poslednja izmena: 07 Decembar 2018, 18:32:26 od strane 109 »

Živko Kondić - Strojarstvo za strani jezik u struci - Engleski/ Nemački /
« Odgovor #4 poslato: 10 Septembar 2018, 01:55:17 »

Van mreže Lola123

• Zahvalnice
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 1146
Uradi sam/ Zanati

Ovaj  priručnik  izrađen  je  u  sklopu  projekta  „Engleski  i  njemački  u  strojarstvu  i  prometu  interaktivno  [email protected]“  s  ciljem  uvođenja  nastavnog  predmeta  Strani  jezik  u  struci  kao  izbornog  ili  fakultativnog predmeta za učenike koji se obrazuju za zanimanja: strojarski računalni tehničar,  tehničar za vozila i vozna sredstva  te automehaničar u  području  strojarstva.  Napisan  je  na  hrvatskom  jeziku  s  ciljem da se koristi kao stručni materijal tijekom konačnog oblikovanja Priručnika na stranom jeziku. Za  izradu  Priručnika  korištena  je  Metodologija  i  predmetni  kurikul  kojeg  je  izradila  skupina  stručnjaka  metodičara  u  suradnji  s  predstavnicima  poslodavaca  i  nastavnicima  strukovnih  predmeta.  Nastavne  lekcije  oblikovane  su  tako  da  tekst  bude  edukativan,  razumljiv  i  zanimljiv  te  odgovarao  nastavnim cjelinama i temama navedenim u predmetnom kurikulu.

mg.log

« Poslednja izmena: 27 Jul 2019, 18:59:42 od strane Agata »

Odg: 100 Weekend Projects Anyone Can Do
« Odgovor #5 poslato: 09 Decembar 2018, 23:11:20 »

Na mreži 109

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 794
  • -Pohvaljen: 15121
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 557
Andrea Ridout - If I Had a Hammer: More Than 100 Easy Fixes and Weekend Projects (2008)

"Have fun, save money, and improve your home with these easy step-by-step projects Are you looking for a way to make your bathroom a little more beautiful? Or maybe you'd like to give your tired furniture a face-lift, improve your home's air quality, or fix a toilet. No matter your DIY needs and no matter whether you're a DIY novice or expert, home improvement guru Andrea Ridout, host of the nationally syndicated radio show Ask Andrea, has ideas, expertise, and advice to share with you. If I Had a Hammer offers easy-to-follow instructions and illustrations designed to make home improvement simpler than ever. With a little help from Andrea, you'll be able to tackle repairs, painting and decorating, bathroom and kitchen remodeling, wood care for furniture and floors, and much more with projects that often take as little as an hour. Also, you can try a few of Andrea's energy-conserving projects that can dramatically improve your utility bill—Andrea's projects are friendly on the environment and on your wallet! With If I Had a Hammer, you'll have the tools to keep your home functioning and looking as good as—or even better than—new. "

pdf, English, 305 strana, 1,3 MB

mg.log

Odg: Uradi sam/ Zanati
« Odgovor #6 poslato: 19 Januar 2019, 20:14:31 »

Na mreži 109

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 794
  • -Pohvaljen: 15121
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 557
Spike Carlsen - Building Unique and Useful Kids' Furniture: 24 Great Do-It-Yourself Projects (Linden Publishing, 2018)

"Give your child a unique gift of a lifetime―without breaking your checkbook―and you and your kid will have fun making it! Building Unique and Useful Kids’ Furniture: 24 Great Do-It-Yourself Projects gives complete step-by-step instructions for building 24 professionally designed one-of-a-kind children’s furniture projects that are easy to build and your kids will love.
You don’t need advanced skills. You don’t need specialized tools. You don’t need expensive materials. All of these projects can be built using basic tools and materials from any home improvement store. Step-by-step instructions and color photos show you exactly what to do―and many projects are labeled “Kid Friendly,” so your child can safely help you build it, developing their skills and confidence.
These projects will fill every room of your house with kids’ furniture that is cleverly designed, attractive, whimsical, safe, with timeless design that look fresh 20 years from now, giving your kids a lasting legacy to pass on to their kids."

PDF+EPUB | English | 200 pages| 61 MB both files | source-torrent

mg.log

« Poslednja izmena: 22 Februar 2019, 19:20:19 od strane 109 »

149 Tricks Of The Trade (Popular Woodworking Publication)
« Odgovor #7 poslato: 12 Jul 2019, 21:49:38 »

Van mreže Delfin

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 4
  • -Pohvaljen: 784
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 405
Uradi sam/ Zanati

149 Tricks Of The Trade (Popular Woodworking Publication)
English | 60 pages | PDF | 8.71 MB

« Odgovor #8 poslato: 31 Jul 2019, 19:10:14 »

Na mreži Бодин

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 422
  • -Pohvaljen: 68603
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2827
  • "Sliko me je paparaco dok sam jezikom palaco"
Rezanje plazmom

pdf

« Poslednja izmena: 04 Avgust 2019, 20:15:21 od strane Agata »
Biblioteka foruma MegaSrbija

« Odgovor #9 poslato: 09 Avgust 2019, 23:35:11 »

Na mreži Бодин

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 422
  • -Pohvaljen: 68603
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 2827
  • "Sliko me je paparaco dok sam jezikom palaco"

handyman.pdf (31.24 MB)

Biblioteka foruma MegaSrbija