Download Area - Pored pretrage, koristite i spiskove > Potražnja

Emilija Kokic

(1/3) > >>

banisa2006:
Treba mi cela diskografija od Emilije Kokic do albuma koji je izdala 1999 godine...I to u najboljoj kvaliteti 320kbps...Hvala unapred svima ko mi to pokloni. Albume odnosno maxi singlove iz 1994,1995 i album iz 1996 godine...Jos jednom hvala.

BingoZR™:
Izvoli,pogledaj ovde,to sam našao zasad.Ako još neko nađe neke albume kojih nema,biće postavljeni:
http://www.megasrbija.com/index.php?topic=14299.0

banisa2006:
tu je cela diskografija..ali je problem sto je to jedan link..a za moje skidanje je to previse...moze li se nekako odvojiti samo linkovi za ove albume i maxi singlove?

1994 - Emilia (CDM)
1995 - 100% Emilia
1996 - Ostavi Trag

Hvala Unapred. Jasno da mislim u najboljoj kvaliteti od 320 kbps.

Maestro™:
Mi smo ovde zaista spremni svakom da izadjemo u susret. Stvar je samo da se ne preteruje u zahtevima!

BingoZR™:
Veličina je samo 647MB,ništa strašno za skidanje.Meni ta muzika ne treba,inače bih skinuo i postavio bih ta tri linka na forum.Moji linkovi su uglavnom svi na Uptobox hosteru,na Depozit ne kačim.Za kvalitet sa ovog linka ne mogu ništa reći,ne znam na kom je bitrejtu,videćeš tek kad skineš,nije pisalo tamo gde sam ga našao.
Uostalom,prvo si tražio diskografiju,a sad tražiš da se razdvoje albumi....
Ima Rapidshare linkova zasebnih albuma,sad dobih informaciju,ali tek sa tim ćeš da se napatiš dok skineš...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju