Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova. Da bi linkovi bili vidljivi, treba kliknuti na dugme "Hvala" koje je obojeno plavim slovima, i nalazi se ispod avatara korisnika koji je postavio temu ili post.

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

potrebni drajveri

Autor (Pročitano 905 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

potrebni drajveri
« poslato: 07 Decembar 2012, 22:23:59 »

Van mreže Nikola M84

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 18
  • -Pohvaljen: 13
  • Aktivan član
  • 175
Ima li neko, ili ako zna da mi kaže gde mogu naći drajvere za usb hub? Za windows 7? Hub ima četiri usb priključka, ali radi samo jedan, za ostala tri valjda trebaju drajveri (tako su mi rekli).
"Čelik bez čovjeka je nepokretan, čovjek bez čelika je nejak"

<3 M84 <3

Odg: potrebni drajveri
« Odgovor #1 poslato: 22 Februar 2013, 08:34:33 »

Van mreže mahalac74

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 0
  • -Pohvaljen: 2
  • Nov član
  • **
  • 1
skini program driver pack solution  evo ti link sredice ti pc za 5 min. http://kat.ph/driver-pack-solution-12-3-final-upto-17-03-2012-windows7-xp-vista-x32-x64-all-pc-t6266595.html

« Odgovor #2 poslato: 22 Februar 2013, 08:46:43 »

Van mreže Dejan.

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 2204
  • -Pohvaljen: 60736
  • VIP
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5349
Prvi put čujem da trebaju drajveri za hub. Moguće je svašta.
Jeli ti bude kakav usskličniuk u devica manager (upravitelj uređaja) kad ukopčaš hub?

« Odgovor #3 poslato: 26 Februar 2013, 22:51:24 »

Van mreže Nikola M84

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 18
  • -Pohvaljen: 13
  • Aktivan član
  • 175
Na XP-u hub normalno radi - (sva četri ulaza koliko ih ima na njemu), dok na win7 i win 8 radi samo jedan ulaz, a za ostale su mi rekli trebaju drajveri.
"Čelik bez čovjeka je nepokretan, čovjek bez čelika je nejak"

<3 M84 <3

« Odgovor #4 poslato: 27 Februar 2013, 01:14:51 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 792
  • -Pohvaljen: 34932
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5307
    • MegaSrbija
Odradi Windows Update i skini drajvere za Chipset sa sajta proizvođača matične ploče.Ti programi za traženje drajvera retko kad su pouzdani.
Svi moji fajlovi su arhivirani sa WinRAR 5.71, za raspakivanje preporučujem da koristite tu verziju-https://megasrbija.com/index.php?topic=342.30