Dobrodošli > Pitanja, predlozi i kritike na rad MegaSrbija.com

Oglas je istekao!!!! Potreban urednik za deo Biblioteke "Stripovi "

(1/2) > >>

Бодин:
Potreban urednik za deo Biblioteke "Stripovi "

Molimo sve članeove koji su zainteresovani za ovu obavezu i titulu urenika Stripova da nam se jave

šta je potrebno od kvalifikacija:
da ste prisutni na forumu bar neko vreme
da ste radi da zasučete rukave u tom delu foruma
da se bar malo više razumete u stripove (osim ljubavi prema njima)
da su vam poznati urednički poslovi na forumima (da bar imate predstavu šta su i kolike su obaveze urednika)

ako ste stvarno i ozbiljno spremni da nam pomognete i da doprinesete da ovaj deo foruma ponovo zaživi
javite se ili meni ili koleginici Agati

Бодин:
Naravno sa sobom donosite ko ima svoju kolekciju koju ćete deliti u tom delu foruma
i vršićete upload iste u taj deo foruma
ovo nije obavezno
ali pretpostavljam da shvatate da svi urednici to rade bez obzira da li su to muzika knjige ili filmovi
istekle linkove naravno menjate ako uspete da nadjete taj strip čiji link je istekao

ovo vam sve pišem zbog specifičnosti posla koji svi urednici obavljaju a to je naročito akcentovano kod stripova

ali zato ima da dobijete verne obožavatelje do kraja forumskog života u vidu koleginice Agate i mene
i naravno svaka pomoć i podrška u vezi bilo čega na forumu vam je zagarantovana

pozdrav i javite nam se

Alhemičar:
Pozdravljam tvoj apel i nadam se da će se neko uskoro javiti za mesto urednika. Ali, Bodi, posao moda nije samo zamena mrtvih linkova već i druge radnje koje ovaj (SMF) forum tehnički podržava: deljenje teme, spajanje tema, premeštanje postova iz jedne teme u drugu, postavljanje teme kao sticky, itd. Ove stvari običan član ne zna jer mu alatke moda nisu dostupne. Stoga se mnogi plaše kako će se snaći. Dobro bi bilo kreirati jedan pdf samo za urednike a da ga ostali članovi ne vide i tu postaviti kompletan tutorial za buduće moderatore, gde bi se urednici i dogovarali o radu (možda toga već ima na ovom forumu). Sve se to da naučiti ali je najvažnije imati želju i biti predan poslu urednika, što opet zahteva prisutnost na forumu. Bilo kako bilo, ja se iskreno nadam da ćemo uskoro imati urednika u stripovima što će biti na opšte zadovoljstvo svih onih koji vole strip.

BingoZR™:
Podržavam ideju ali danas je jako teško naći nekog sa takvom "specijalnostima".Samo me nemojte terati da pravim tutorijale jer mi je to nešto najmrskije od svih aktivnosti. ;D
Sve se to može u hodu naučiti,a ko nešto ne zna,bolje da pita na vreme da se nešto ne bi zabrljalo nepovratno.Nije sramota pitati ili zamoliti nekog da odradi.

Бодин:
za početak naravno da ga ne bih bombardovali da radi sve odjednom
dovoljno je i da menja mrtve linkove ja ima da mu prišijem orden na grudi

i da me smara slobodno moze koliko god hoce
i naravno da za sve ostale podrške to moze da računa na nas ostale iz biblioteke

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju