Dobrodošli > Obaveštenja

Praetorious se vraća u akciju!

(1/2) > >>

Praetorious:
DA! Još sam živ! Žao mi je razočarati pojedince, no još trošim kisik na planeti (i pomalo povećavam količinu metana, no to je već druga priča).

Ovo ljeto sam upao u poveće zdravstvene probleme koji su me odvojili od javnog (i internetskog) života, te sam našao zanimaciju u društvenoj igri "ostati živ". Nakon što se narodni način liječenja "ignoriraj bolest i vremenom će sve proći" pokazao kao vrlo pogrešan i krajnje nedjelotvoran, čak sam i ja morao pribjeći klasičnom liječenju.

Rezultat: zaglavio sam na bolničkom liječenju i nakon nekoliko sedmica ležanja tek sam jučer otpušten. Ispada da mi je srce oslabilo, te je to dovelo do akumulacije vode u organizmu i to drastičnih razmjera.

Nakon što su izvukli par tona vode iz mene, završio sam i na katerizaciji srca, jedan Stent je ubačen i moj doktor mi je dao ohrabrujuće vijesti: "srce ti se možda oporavi, a možda i ne". Da, inače je takav sa pacijentima... duša draga...

No eto, samo prijavljujem da se opet, nakon X dana, sati i minuta + koji mjesec, opet nalazim u pogonu. Nisam u punoj snazi, no za koji millenium ću se vratiti u formu. Još se ne vraćam u rad E-izdanjima, vrijeme ću uglavnom provoditi u horizontali.

Svi ste mi puno nedostajali i mislio sam na vas, u dugim, samotnim, besanim noćima.

Pozz.
Praet.

BingoZR™:
Dobro došao i dugo nam ostao među živima.Ne daj se i čuvaj zdravlje, bez toga ništa ne vredi.Ah, ta voda, ne valja ni za piće niti valja kad je imaš u kolenima ili bilo gde..... ;D

Agata:
Drago nam je da si se vratio, bitno je da si živ, a zdravlje će se polako regenerisati.
Stvarno si nam nedostajao, a da ti ne pričam koliko smo se zabrinuli za tebe. Bitno je da si tu, i gde si stao sad produži, naravno u onolikoj meri koliko ti ''punpa'' dozvoljava.
Želim ti brz i uspešan oporavak i još mnogo druženja sa nama :)

Бодин:
evo majke mi bio sam fin i sačekao sam 5 dana ;)

rekoh da te ne napadam odma ;)

al brate ako boga znaš i još imaš volje i želje da nas spaseš muke u stripovima
još bolje i materijala
sve živo od linkova pocrka medju tonama tema
svaki dan iskače neki novi sa perijavim

ja se baš nešto preterano ne razumem
(mislim čitam stripove volim ih ali ih ne skupljam )

pa bi nam svaka pomoć dobrodošla dok ne nadjemo nekoga
 da se
 d'izvineš privati one muke tamo

ajd živ bio

tandrcak:
Nisam bog zna šta aktivan , ali sam primetio da te nije bilo  i jako mi je žao zbog svega kroz šta si prošao.
Drago mi je da si se vratio forumu i radu. Veliki pozdrav .

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju