DODATNI SERVISI > Pc klinika

Povezati kablove i koje?

(1/2) > >>

slobodan_ns:
Imam u kolima palyer kenwood dnx 7260bt

Posto on ima neki svoj softver nemam opciju da instaliram Igo na njega treba mi zbog navigacije. Moje pitanje kako da prenesem sliku sa androida na taj player koji mi kablovi trebaju i kako povezati? Nasao sam sliku na netu ovako izgleda pozadina playera, molim za pomoc!?

Бодин:
strana 7 i 8 imaš sliku u uputstvu i to onom kraćem od 11 strana
tu se lepo vidi koji kabal je za šta
nažalost nema na srpskom samo na engleskom
imaš i detaljnije uputstvo od 100str

7260.rar
https://www14.zippyshare.com/v/KLVfaBf3/file.html

slobodan_ns:
Da hvala nasao sam. Ali kako se zovu ti kablovi? Kako da ih nadjem na aliju? Koliko sam shvatio treba mi av in i out kablovi ali na cega njih da povezem kad taj ulaz nije za mobilni telefon?

1mapstnod:

--- Citat: slobodan_ns  28 Septembar 2019, 22:20:48 ---Da hvala nasao sam. Ali kako se zovu ti kablovi?
--- Kraj citata ---
Verovatno nisi dobro gledao pošto na 8 strani piše da je to Optional Accessory i da mu je oznaka KCA-iP301V.

--- Citat: slobodan_ns  28 Septembar 2019, 22:20:48 ---Koliko sam shvatio treba mi av in i out kablovi ali...
--- Kraj citata ---
Na osnovu čega si zaključio da će ti ti kablovi rešiti problem? U uputstvu tako nešto ne spominju.

--- Citat: slobodan_ns  28 Septembar 2019, 22:20:48 ---... ali na cega njih da povezem kad taj ulaz nije za mobilni telefon?
--- Kraj citata ---
Verovatno Audio Input na plejeru možeš koristiti u kombinaciji sa priključkom za slušalice na anndroid uređaju.
Što se tiče Visual Input-a, to si u pravu. Android uređaji nemaju podršku za takve ulaze/izlaze.

--- Citat: slobodan_ns  28 Septembar 2019, 09:07:34 ---Moje pitanje kako da prenesem sliku sa androida na taj player koji mi kablovi trebaju i kako povezati?
--- Kraj citata ---
Da li si siguran da tvoj plejer može da radi kao eksterni monitor za android uređaje? U uputstvu se to nigde ne spominje.

slobodan_ns:
Znaci ne mogu da prenesem sliku na player?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju