Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Pitanje u vezi linka ka sajtu uptobox za free download knjiga

Autor (Pročitano 404 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže tomafilip62

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5
  • -Pohvaljen: 1
  • Nov član
  • **
  • 0
Na linku za preuzimanje knjiga uptobox samo je jednu knjigu moguce preuzeti u free verziji nakon toga se ceka sat vremena za drugu,
da li postoji mogucnost u free verziji da se preuzimanje par knjiga ubrza?
Hvala

Odg: Pitanje u vezi linka ka sajtu uptobox za free download knjiga
« Odgovor #1 poslato: 15 Avgust 2019, 11:06:30 »

Na mreži Agata

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5192
  • -Pohvaljen: 462589
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 14862
  • pazi kako hodaš, koračaš po mojim snovima
Da bi se sa uptoboxa ubrzalo skidanje, tj. preuzimanje, jedina opcija ti je da kupiš premium nalog. Ako imaš premium, tada je preuzimanje neograničeno u svim pogledima, a takođe je i upload neograničen.
Da nije okružen budalama, pametan čovjek često ne bi znao što da misli.

« Odgovor #2 poslato: 15 Avgust 2019, 11:23:18 »

Na mreži BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 778
  • -Pohvaljen: 33129
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5057
    • MegaSrbija
Ili ako si korisnik ADSL interneta,restartovanjem rutera dobijaš novu IP adresu i skidaš sledeći link.
Svi moji fajlovi su arhivirani sa WinRAR 5.71, za raspakivanje preporučujem da koristite tu verziju-https://megasrbija.com/index.php?topic=342

« Odgovor #3 poslato: 15 Avgust 2019, 14:37:28 »

Van mreže shadow_lord

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 2226
  • -Pohvaljen: 2157
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 291
Ja sam ranije samo ubacivao dosta free naloga u JDownloader2 i koliko sam naloga imao toliko sam mogao da skidam (izgleda da je to bio bug kod uptobox-a jer nakon skorije izmene izgleda sajta to više ne radi)

Definitivno najbolja opcija je da kupiš premium ili ubediš nekog ko već ima premium da podeli sa tobom,
Jedna opcija je ova koju je Bingo naveo da restartuješ ruter i dobiješ novu IP adresu (zavisi od tvog provajdera interneta, ADSL sigurno koristi dinamičku IP adresu dok kod SBB-a nemožeš tako lako da promeniš svoj ip već se on periodično menja)
Druga opcija ti je da koristiš neki free proxy ili VPN (Opera Browser ima preinstaliran proxy (oni to zovu VPN :D ))
pretpostavljam da postoje ekstenzije za chrome/mozilu koje mogu da ti restartuju IP ili da preko njih koristis neki proxy

Treća opcija koju ti predlažem (jer ako skidaš knjige, one nisu previše velike, uglavnom su veličine par megabajta) je da instaliraš Tor browser (za android to je Orbot aplikacija) i da nakon preuzete knjige ideš na opciju new identity tako će se promeniti IP adresa i moćićeš da skidaš sledeću knjigu

Četvrta opcija (koju ne preporučujem zbog velikog broja reklama) je da nađeš neki free premium link generator za uptobox (ja sam znao neke ali pitanje je da li sada rade)

Peta opcija je da uradiš remote url upload na nekom drugom hostingu koji ima manja ograničenja ili za taj drugi hosting imaš premium nalog (jedno vreme je moglo na ovaj način da se link sa rapidgatora prebaci na uptobox i da se odatle skine, ali poslednji put kad sam to hteo da uradim nisam uspeo)

« Odgovor #4 poslato: 15 Avgust 2019, 15:02:52 »

Van mreže tomafilip62

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 5
  • -Pohvaljen: 1
  • Nov član
  • **
  • 0
Hvala svima na odgovorima pokusacu sa necim od predlozenog,javicu rezultat...