Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

D O B R O D O S L I    ! ! !

Becker BE 7988 Trafic assistant II - karte

Autor (Pročitano 243 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Becker BE 7988 Trafic assistant II - karte
« poslato: 29 Jun 2019, 15:27:45 »

Van mreže baracuda

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 8
  • -Pohvaljen: 0
  • Nov član
  • **
  • 1
Nisam do sada ucestvovao u razgovorima,ovo mi je prva tema.U naslovu je stara Becker navigacija koja je imala problem sa flesom.To sam oporavio i dobio ekran sa 4 prozora i menijem,ali karte nemam niti znam koje mogu.Sta bi bilo najbolje da se ubaci u nju ako moze da bilo kako radi i ne koci.Unutra je Wince 4.2 i sd  prazna kartica od 1GB.Znaci novi folder MY FLASH DISK je iskopiran sa interneta da bih mogao da se povezem na uredjaj.Trebala bi mi mala pomoc sta se gde instalira,koji program i karte za ovaj model ako neko ima.Puno hvala unapred...Ako moze IGO ili neka druga trebali bi mi fajlovi i pomoc kako...
....Do sada sam oporavio sve...i mape za Becker sa originalne sd kartice i igo9.Ovo probam iz kuce jer je baterija slaba,jedini problem je sto se ne konektuje ni na jedan program....treba li mi antena za probu i rad?Drugi problem je sto je kartica(i jedna i druga) po 1 gb pa moraju da se menjaju pri promeni programa bilo becker bilo igo....da zavrsim temu jer sam u medjuvremenu uspeo da namestim sve...prva inicijalizacija je trajala dugo,a posle uz par prepravki hvata satelite...karte iz 2017 uz Igo i vozi....i to dosta dobro...
« Poslednja izmena: 01 Jul 2019, 21:58:55 od strane baracuda »