DODATNI SERVISI > Pc klinika

acer 7630ez problem

(1/1)

alekc1:
pozz svima ..
radi se o laptopu acer i do sada koliko znam nije mi se desilo ovakav problem ... laptop isprva poceo da se gasi iskluci se monitor pa digo sam ga nekako iz save mode posle duze cackanja podigo se windows 7 jedva nekako pustio na repair ..mislio da je u pitanju windows puko ..al opet nista kad se restartuje opet nema monitor stoji samo zelena led i nista ne radi nit botuje nit podize nesto jednostavno mrtav ... posle duze cackanje uspeo sam nekoo da oporavim i smesta roknem novu instalaciju uzeo sve namestio w7 aktivirao poceli udate i sve ok ... dok radilo sve napravio memtest i ssd proveru sve ok .. ugasim ga opet isto upali se zelana led tri sekunde pocinje sa radom cuje se i odjednom se utisa sve.... nema monitor ne mogu da restartujem nikako ne mogu podici ni bios inace dok je radio resetovao i bios po defaltu i opet nista ...gasim palim isto .... stoji tako samo na startu ne svetli ni hdd odnosno ssd nema nikaku indikaciju rada ...probao novi ssd isto pa bi zamolio ako nekao zna bilo sta ????????????

hvala puno i pozz

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju