Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

RPG igrica na srpskom jeziku

Autor (Pročitano 371 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

RPG igrica na srpskom jeziku
« poslato: 23 Januar 2016, 22:03:24 »

Van mreže DjomlaSPLAT

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 63
  • -Pohvaljen: 53
  • Član u razvoju
  • 16

Moze li neko da mi kaze,da li ima nek rpg igrica na srpskom jeziku,neki mod bilo sta.Ali da je RPG igrica.Igrao bih neke avanture ali slabo baratam sa engleskim jezikom..

Odg: RPG igrica na srpskom jeziku
« Odgovor #1 poslato: 13 Februar 2016, 15:37:52 »

Van mreže Баш-Челик

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 9
  • -Pohvaljen: 2
  • Nov član
  • **
  • 2
Ja kao veliki ljubitelj RPG igara, još nisam naleteo na ijednu RPG igru na srpskom (jer i ne postoje na našem jeziku). Realno gledano, nikome se ne isplati da prevodi na naš jezik jer imamo previše malu bazu RPG igrača (Ne znam da li je uopšte možemo meriti u stotinama).
Jedina igra koja poseduje naš jezik je u stvari mod za igru Operation Flashpoint pod imenom Povratak na Kosovo (Back to Kosovo) 1&2. A tonaravno, nije RPG.
Sad, ne znam kakve bih ti igre stvarno igrao (RPG je širok pojam budući da postoje više pod žanrova i RPG sa IStoka i Zapada se po dosta čemu razlikuju) ali ima igara koji zahtevaju minimalno poznavanje egleskog/japankog jezika.
Na primer, igra God of War, koliko sam je ja igrao (samo prvi deo) - ne zahteva praktično ikakvo znanje engleskog jezika da bi se igralo. Ja sam igrao Gundam vs. Gundam Next Plus bez ikakvog znanja japanskog jezika bez nekog većeg problema.