Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

Zemana AntiMalware

Autor (Pročitano 1553 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: Zemana AntiMalware
« Odgovor #10 poslato: 23 April 2016, 11:27:27 »

Van mreže pjescic

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 256
  • -Pohvaljen: 1
  • Član u razvoju
  • 17
kruno legendo program je odlican ali ne rade ti ovi kljucevi nikako ni u jednoj verziji koju si postavio .svi kljucevi su NE VAZECI  .imas li mozda neki kljuc koji radi za ovaj fantasticni program .hvala

« Odgovor #11 poslato: 23 April 2016, 18:39:13 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 31
  • -Pohvaljen: 56854
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5486
Zemana AntiMalware Premium 2.20.2.140 Multilingual + Portable

[download]
 utbox

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Odgovor #12 poslato: 25 April 2016, 15:54:47 »

Van mreže pjescic

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 17
drasko hvala na trudu ali i ti kljucevi koje si stavio NE RADE .prije neki dan sam sve verzije probao sto je kruno stavio i ne rade ISTO  kljucevi .DALI MOZETE IKAKO NACI NEKE KLJUCEVE KOJI RADE .unaprijed zahvalan .pozdrav

« Odgovor #13 poslato: 25 April 2016, 17:01:15 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5486
drasko hvala na trudu ali i ti kljucevi koje si stavio NE RADE .prije neki dan sam sve verzije probao sto je kruno stavio i ne rade ISTO  kljucevi .DALI MOZETE IKAKO NACI NEKE KLJUCEVE KOJI RADE .unaprijed zahvalan .pozdrav

probaj sa portable verzijom ja mislim da tu netreba serial...

« Odgovor #14 poslato: 25 April 2016, 17:09:29 »

Van mreže BingoZR™

• Nisam ginekolog ali mogu da pogledam...
  • Zahvalnice
  • -Zahvalio: 581
  • -Pohvaljen: 14764
  • Root Admin
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 3876
    • MegaSrbija
I portable verzija traži ključ.Mada je meni Malwarebytes zakon,i ovaj može poslužiti za povremeno skeniranje,a za to ti ne treba serial.Jedino za real-time zaštitu,a smatram da je to sasvim nepotrebno.Što manje aplikacija koje se pokreću zajedno sa sistemom,to je brži računar.Najbolja zaštita je sam korisnik i pažljivo rukovanje računarom,kao i provereni sajtovi i proverene aplikacije koje se skidaju sa neta.Često i Malwarebytes prijavi poneki PuP,u prevodu potencijalno nepoželjan program,što ne znači da se radi o virusu,samo treba znati prepoznati šta je šta,jer je moguće da posle brisanja neke sasvim bezazlene aplikacije neće raditi.

« Odgovor #15 poslato: 25 April 2016, 19:15:57 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5486
u pravu si bingo ,dovoljan je malware on radi svoj posao perfektno i ja ga koristim vec neko duze vreme...!! oke

« Odgovor #16 poslato: 29 April 2016, 17:29:20 »

Van mreže pjescic

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 17
da ljudi upravu sta ali i za Malwarebytes Anti-Malware premium takodje treba kljuc koji je jos teze naci nego zalmanu antimalvare a sada skoro sve stranice ubacuju malvere koje vecina antivirus programa ne detektuje . nadam se da cete uspjeti naci kljuceve za bilo koji od ta dva antimalver programa ja nisam uspio vec 20 dana trazim.hvala

« Odgovor #17 poslato: 29 April 2016, 19:56:38 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5486
da ljudi upravu sta ali i za Malwarebytes Anti-Malware premium takodje treba kljuc koji je jos teze naci nego zalmanu antimalvare a sada skoro sve stranice ubacuju malvere koje vecina antivirus programa ne detektuje . nadam se da cete uspjeti naci kljuceve za bilo koji od ta dva antimalver programa ja nisam uspio vec 20 dana trazim.hvala

netreba kljuc za malware skineš preactivated verziju i to je to,ja tako koristim vec godinama...

« Odgovor #18 poslato: 01 Maj 2016, 14:14:23 »

Van mreže pjescic

• Zahvalnice
  • Član u razvoju
  • 17
DRASKO TO TI JE DOBRA IDEJA ALI NEMA TEORIJE NACI PREACTIVED VERZIJU .BAR JE JA NISAM USPIO NACI .mozes li mi dati link neki ili tako nesto slicno .unaprijed zahvalan .pozdrav

« Odgovor #19 poslato: 01 Maj 2016, 17:27:44 »

Na mreži drsko™

• Zahvalnice
  • Global Moderator
  • Prijatelj foruma
  • *
  • 5486
DRASKO TO TI JE DOBRA IDEJA ALI NEMA TEORIJE NACI PREACTIVED VERZIJU .BAR JE JA NISAM USPIO NACI .mozes li mi dati link neki ili tako nesto slicno .unaprijed zahvalan .pozdrav

Poslat cu ti na pp...