Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

* Pravila foruma

KODIRANJE LINKOVA
Sve linkove ili grupe linkova koji vode ka drugim sajtovima, a koje ostavljate u svojim porukama morate staviti izmedju odgovarajućih CODE tagova

DUPLIRANJE TEMA
Pre nego što želite da otvorite neku temu i postavite neke linkove...izvršite PRETRAGU. Izaberete željenu sekciju i namestite da Vam pretraga prikaže rezultate kao TEME, da biste imali sto pregledniji uvid u postavljene teme na forumu i da izbegnete da postavite duplikat.

POSTAVLJANJE TEMA
Da biste sebi i drugim članovima olakšali pretragu na forumu, potrebno je da temama date originalne nazive i godine proizvodnje.

My Neighbors the Yamadas (Moji susedi Jamadovi, 1999) (ENG Titl)

Autor (Pročitano 385 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

« poslato: 02 Decembar 2013, 22:48:20 »

Van mreže Leka Srbin

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 6
  • -Pohvaljen: 24732
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 600
http://i651.photobucket.com/albums/uu240/crtaciorg/Studio%20Ghibli%20-%20Coveri%20i%20Posteri/moji-susedi-jamadovi_zpsu4g9rswv.jpg

[info]
Moje komšije Jamade je japanski animirani film snimljen 1999 god. Film je porodična komedija i predstavlja u stvari strip što je neobično za Ghibli Studio jer su svi ostali filmovi u anime stilu. Film prati svakodbnevni život Jamada porodice: Takaši i Matsuko (oca i majku), Šige (Matskukovu makjku), Noboru ( sin 13 god), Nonoko (ćerka 5 god) i Poči (pas).

[download]

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 21 Decembar 2016, 22:03:56 od strane Leka Srbin »

Odg: My Neighbors the Yamadas (Moji susedi Jamadovi, 1999) (ENG Titl)
« Odgovor #1 poslato: 21 Decembar 2016, 22:04:06 »

Van mreže Leka Srbin

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 6
  • -Pohvaljen: 24732
  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • 600
 novilink