Nalazite se trenutno ovde:

*
MS Tim

W3Schools

D O B R O    D O S L I    ! ! !

-->> DMCA <<---

Popravak losih sektora na HDD sa HDD Regeneratorom

Autor (Pročitano 893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

« poslato: 25 Oktobar 2012, 22:25:28 »

Van mreže Reha69

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 65
  • -Pohvaljen: 338
  • VIP
  • Aktivan član
  • *
  • 177

Odg: Popravak losih sektora na HDD sa HDD Regeneratorom
« Odgovor #1 poslato: 27 Avgust 2015, 14:21:40 »

Van mreže Rocky75

• Zahvalnice
  • -Zahvalio: 24
  • -Pohvaljen: 6591
  • Aktivan član
  • 127
HDD REGENERATOR 1.71 +serial za reparaciju hardova

Instalacija poznatog (i jedinog koji valja) programa za reparaciju bad sectora na hard diskovima..
Program je remek-delo ruskog programera, licenca kosta oko 150 dolara, tako nesto..
Nasao sam nekako jedva serial koji radi, pa zelim da podelim sa vama ovo, jer je jedinstvena prilika da skinete program koji je VRHUNSKI!, koji savrseno radi posao i koji necete tako lako naci..
Program uspeva da sredi bad sectore na hard disku, meni je npr uspeo da sredi hard od 1 TB koji je imao 360 bad sectora, ciji je health na HDD sentinelu bio ispod 45% sa prognozom da ce crci u roku od 200 dana..
Uz pomoc ovog programa, uspeo je da mu sredi sve bad sectore sem 6 komada, sto je pravo cudo!
Hard sada radi na 94% healtha, sa preko 1000 dana prognoze, nema problema vise sa kopiranjem, radi punom brzinom, nema usporavanja, seckanja, laga prilikom pristupa podacima, dakle jednom recju, PREPORODIO mi je hard disk koji bi neko jednostavno bacio u djubre..
Zbog svega toga, zelim sa vama da podelim program kojim sam se jednostavno ODUSEVIO.
Izvolite, skinite, sacuvajte, zlu ne trebalo, necete se pokajati..
Inace, program moze da radi u windowsu/linuxu, ali do izrazaja dolazi kada se na USB instalira njegova bootabilna varijnata (ta instalacija se radi iz windowsa/linuxa, nakon sto se instalira desktop verzija, pa kad se pokrene, ima opcija da se instalira USB alat) koja moze da se koristi na bilo kom racunaru, kao alat za sredjivanje hard diskova..
Dakle, pokrene se racunar, izabere se da se pokrene USB, a ne OS, time se pokrece program sa UBS-a koji ima opcije da skenira hard disk koji izaberete i da automatski popravlja bad sectore na koje naidje..
Tacno, treba mu dosta vremena da odradi sken i reparaciju, meni je 1TB radio celu noc bukvalno, ali VREDI!, popravio mi je hard vredan 7-8 soma dinara..
Evo kako mi je izgledao hard pre koriscenja programa..dakle zreo za bacanje, potpuno neupotrebljiv za kopiranje, premestanje i pristup podacima, sve je seckalo i lagovalo..

http://www.usnimi.me/slike/2015/08/27/ndshmb.png

evo slike nakon reparacije.
http://www.usnimi.me/slike/2015/08/27/2s9zvgh.png

evo i slike programa :

dakle, vrlo prost, rudimentaran program (ruski naravno ) nema tu neke filozofije..klikne se na sken u windowsu, ili ako je dosta ostecen hard, onda se radi preko usb varijante.. sto ja toplo preporucujem.

Srecno!
Zahvaljujem se kolegi berserek za up i detaljnom opisu.

[download]

Ovde je skriveni sadržaj !!!
Ovaj sadržaj mogu videti samo registrovani članovi nakon zahvaljivanja na dugme HVALA

« Poslednja izmena: 27 Avgust 2015, 15:07:09 od strane Rocky75 »
"To lutko",
               reče Pinokio!